Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális reggeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit gondoltok, milyen az ideális reggeli?

Milyen ételeket egyek, melyek jó hatássa vannak a szervezetemre(azaz megfelelő vitaminokat tartalmaznak), ez mellett pedig megfelelő mennyiségű energiát adnak egy sulis naphoz?

Valamint ehhez milyen itslt javasoltok?

Olyan italt is mondhattok, amit akár suliba víve is ihatok.



2017. júl. 31. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:
17/f, ez lemaradt :)
2017. júl. 31. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én reggelizni; mindig mást szoktam.

De legtöbbször fehér kenyeret+ hozzá vmit rá.


Vagy tojást vmilyen formájában fehér kenyérrel meg zöldséggel.


De a bundáskenyér a kedvenceim közt van. Hozzá tejföld meg fokhagymát eszem netán magába.


De elég gyakran fogyasztok péksüteményt (amivel jóllakok) de ez nem tartalmaz vitamint xd


Inni; reggelire kakaó

Van olyan,h kakaót viszek (nesquic)

Vagy vizet,vmilyen gyümölcslevet (lónyálat xd) vagy vmiféle teát.

2017. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

smoothie valamilyen fehérjedús maggal sűrítve pl. mandula, mogyoró, kesu, stb.; zabkása vagy házi chia puding gyümölcsökkel

Teljes kiőrlésű magvas zsemle sajttal, zöldségekkel, salátával, tojással

Gyümölcssaláta vagy saláta zöldségekből esetleg mellé knäckebröd

olajos mag-szárított gyümölcs mix

2017. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szinte minden reggel tukortojas baconnal rengeteg zöldséggel és pirítóssal. Tejeskávét iszom hozza. Nem tudom megunni
2017. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Embere válogatja, az a helyzet. Kinek a zsír, kinek a szénhidrát, kinek egyszerűen rengeteg kalória, kinek pontosan semmi kell ahhoz, hogy a legenergikusabb, legjobb közérzetű s kellemesen jóllakott legyen délelőtt. Neked kell kitapasztalnod.


De ha mondanom kell valamit, alapból nekem mindig jó ötletnek tűnik valami minőségi fehérje zöldséggel s tetszés szerinti egyéb, ha ez kevés kalória...

A napi összbevitel a legfontosabb a vitaminoknál s ásványi anyagoknál, valamit biztos számít a reggeli is, de nem úgy szoktunk működni, hogy ha valami a reggeliből hiányzik, de később bevisszük, akkor gond van.


Inni vizet szoktam, teljesen jó, itthon teát is, de vinni csak télen viszem termoszban.

2017. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én tükörtojást szoktam reggelizni, tojásrántottát, bundáskenyeret, szendvicset.
2017. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!