Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc nem átlagos...

Melyik a kedvenc nem átlagos pizzátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ami nem a tipikus, mindenhol megtalálható sonka-gomba-kukorica, hanem ami egy kicsit különlegesebb.

2017. aug. 27. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretem a kulonleges pizzakat. Szamomra az igazi pizza paradicsomos alapbol, rengeteg fele husbol, sajtbol es zoldsegekbol all.
2017. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Házi vegán pizza erdei gombával, fekete olajbogyóval, rukkolával. Sajt helyett élesztőpelyhes kesukrémet használok, az élesztőpehelynek sajtos íze van a kesukrémnek pedig az állaga olvasztott sajt jellegű :)
2017. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Thai pizza. Itt csak egy helyen lehetett enni, és az is bezárt. Csirkehús meg citrom a pizzán, hát olyan finomat én még nem ettem.
2017. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Felpontoztalak titeket, köszi a válaszokat.

Első kommentelő, ha több minden van rajta, szerintem már akkor sem átlagos.

Írhattál volna konkrétat, csak azért írtam a különleges szót, mert nem akartam sonka-gomba kombókkal szembetalálni magam 2 oldalon keresztül :D

Az én egyik kedvencemen mustáros-tejfölös alap van, csirkemell, csípős szalámi, curry, lilahagyma, pepperoni és sajt.

De sokszor rendelés helyett házi tésztából csinálunk pizzát, maradék darálthússal vagy sonkával, a fűszerezést teljes mértékben a konyhakertből oldjuk meg, különböző zöldségek is kerülnek rá, és friss bazsalikomot is teszünk rá. Ha úgy van, még jobban is esik, mint egy pizzériából rendelt pizza.

Egyszer egy jó vegán pizzát is megkóstolnék, kíváncsi vagyok rá.

2017. aug. 27. 15:42
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Barbecue szószos pizza roastbeef-el, chilivel, karamellizált hagymával, baconnel és parmezán sajttal a mozzarella mellett.
2017. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Hirten

Pepperonchini

4 Käse

Raclette

Mare

2017. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Pizza pistachi.


Az "átlagos", pizzának hazudott melegszendvics-kenyérlángosokat, amiket Magyarországon árulnak, meg sem bírom enni. Ha pizzát akarok enni, azt eszem, nem mást.

2017. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
60%

Nutellás pizza 😂


+Négysajtos pizza,nem tudom mennyire különleges,de finom az biztos :D

2017. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Ritkán eszem nem saját pizzát, de egyszer túlóráztunk és rendeltünk a kollégákkal egy nagyon zöldségeset. Tele volt pakolva egy sor padlizsánnal, egy sor cukkinivel, egy sor pepperónival...etc. Az nagyon jó volt.


Nekem a tejfölös alapú pizza is különleges, mert szinte mindig paradicsomos alapút ettem...


Én is szívesen kóstolnék vegán pizzákat (talán majd csinálok a héten), de mivel a sajtra a világon semmi nem hasonlít (az én ízlelőbimbóim szerint. a sörélesztő egyáltalán nem, de hát különbözőek vagyunk), az azért kicsit hiányozna. Az én pizzáim csak lakto-vegák, minimális sajttal, úgy könnyű.


Az álpizzák sem pizzák. Vannak ugye az eléggé elterjedt karfiolpizzák (ott a tésztát vegán stílusban csinálom), amik finomak, de egyáltalán nem emlékeztetnek pizzára, ahogy a többi szénhidrátszegény álpizza sem. Mivel kelt tészta, bizonyára már gluténmentesen sem lesz az igazi.

2017. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtok, köszi a válaszokat.

Továbbra is ment mindenkinek a zöld pacsi, néhány válasznál meg kellett mozgatnom a képzelőerőm, de valamennyi leírt fajtát egyszer szeretném majd megkóstolni :D

2017. aug. 27. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!