Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek ha erzekeny vagyok...

Mit egyek ha erzekeny vagyok a feherjere es nem akarok hizni?

Figyelt kérdés

nem birom a feherjeszarmazekokat pl. joghurt, tej, tejes italok, sajt, sonka, tojas, csirke stb.


a huvelyesektol puffadok pl. borso, bab


mit ehetnek ami nem hizlal es nem tartozik ezekbe?


tudom nehez kerdes

kenyeret, kifli, zsemle, peksuti, pizzateszta, teszta stb. ezektol nem faj a hasam de nagyon sokat hiztam toluk


2017. aug. 30. 03:30
 1/2 A kérdező kommentje:

pl. most neztem egy etterem menujet a salata reszlegen tudnek valasztani, mert az a fogyokuras


grillezett csirkemell csíkok, ananász, kukorica, fejessaláta, sajt, majonézes öntet


ezekbol az ananaszt es a kukoricat tudnam elfogyasztani csak...

2017. aug. 30. 03:36
 2/2 Stage81 válasza:

válogass lassú szénhidrátforrásokból (barna rizs, bulgur, kuszkusz, teljes kiőrlésű gabonafélék), egyél sok zöldséget mellé pedig sovány húsokat (hal, szárnyasok, marha, ló)

Valószínűleg a rost miatt puffadsz, de eszedbe ne jusson kikerülni őket!! Helyette igyál sok mentes vizet és rágd meg alaposan az ételt!!

2017. aug. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!