Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gorenje mikrohullámú sütő...

Gorenje mikrohullámú sütő vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

mi lenne vele? nálunk évek óta működik, hibátlan.


sőt, már nélkülözhetetlen...szinte lustává tesz.

2017. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetleg Zanussi vagy Orion jobb lenne?

[link]

[link]


Melyik legyen?? Aki jártasabb ebben, segítene? Karácsonyra szeretnék egyet, de nem tudom, hogy melyik meddig bírná, melyik lenne a jobb.

Köszi, ha segítesz!

2017. okt. 26. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Gorenje nagyon jó márka, jobb mint a tömeggyártott zanussik bár amit te linkeltél gorenjét persze ízlések és pofonok de elég ronda .

Ez nem tetszik?

[link]


Amúgy nekem gorenje a mosógép, a hűtőm, a mikróm, tehát gondolhatod, meg vagyok elégedve a márkával :)

2017. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mikrohullámú sütők alig tudnak elromlani, leginkább a bennük elrejtett olvadó biztosíték szokott kiégni és ennek megtalálása jelenti a kihívást. Inkább azt tisztázd, hogy konkrétan mire akarod használni és a készülék az ehhez szükséges funkciókat valóban tudja-e teljesíteni.
2017. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gorenje nagyon jó márka. Van több háztartási eszközöm is. Mikró pont nem. De egy ismerősömnek az is van.

Ezek közül biztosan a két Gorenje közül választanék.

Az utolsó kicsit modernebb, szebb kivitelű.

2017. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat.

Még meggondolom, hogy melyik gorenje legyen, mert igaz nem sokkal, de a második kicsit drágább:/

2017. okt. 26. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gorenje nagyon jó márka, jobb mint a tömeggyártott zanussik"

Azért ez a komment eléggé kiverte a biztosítékot :D :D :D

A Gorenje-t nem tömeggyártják talán? :D

Sokat tanult mesteremberek formálják kézzel az alkatrészeket, vagy ezt hogy képzelted el mégis? :D

Atyaúristen, néhány ember meg a tévképzetei...

2017. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!