Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van más is, aki sem a görög,...

Van más is, aki sem a görög, sem a sárgadinnyét nem szereti?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim mindig furcsán néznek rám, amikor megtudják, hogy utálom a dinnyét (kivéve a savanyú kisdinnyét). Érdekelne, hogy van-e más is így ezzel. :)

2017. okt. 27. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dinnye Is Everything 🍉🍈
2017. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is és a férjem is utáljuk a dinnyét, kivéve a savanyút. Már hárman vagyunk.
2017. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket, de nem néznék rád furcsán, ez ilyen.

Ízlésen felesleges csodálkozni, van mindenféle s még drasztikusan változhat is az évek folyamán.

2017. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Pedig finom
2017. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Savanyúdinnyét még nem ettem, a görögdinnyét nem különösebben szeretem, ha nem lenne más, akkor megenném, de magamtól nem. :D Sárgadinnyével egyszer kínáltak, az első falatnak olyan rossz íze volt (nem volt semmi baja, egyszerűen a dinnye íze esett rosszul), hogy lenyeltem és azonnal visszajött, azóta rá sem bírok nézni, a szagától is öklendezek.
2017. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
En is utálom az összeset. Rám is tágranyilt szemekkel szoktak nézni.
2017. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem őket, a műanyag sárgadinnyearomáért viszont odavagyok. A görögdinnyének értelmét sem látom, mert csak édes víz, ráadásul a szállítása, a tárolása és a fogyasztása egyaránt körülményes a mérete miatt.
2017. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szagát is utálom. Megpróbáltam enni görögdinnyét mikor szoptattam mert nagyon mondták, hogy egyek de nem bírtam megenni.
2017. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem szeretem, a sarganak mindig ugy indulok neki, hogy imadom az illatat de az ize mindig oriasi csalodas. A gorogbol evi egy kocka eleg mikor szezonja van. Ellenben mindent szeretek, ami dinnyes. Udito, fagyi, rago, cukorka.
2017. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!