Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit esztek egy nap és...

Mennyit esztek egy nap és hányszor?

Figyelt kérdés

Mikor mit esztek?

Mit isztok?



2017. nov. 1. 09:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Reggeli: piritos kenyér, főtt tojással,paradicsommal vagy görög yoghurt müzlivel megszorva a tetején,gyümölccsel +tea


Tízórai: 1 alma, szendvics (teljes kiőrlésű magos kenyérből)


Ebéd: ez mindig más most utoljára csirkehus, rizzsel,salátával azelött pedig spenot


Vacsora: 2db főtt tojás vagy valami könnyebb szendvics +tea


+2 liter víz naponta, néha egy bögre kávé a hidegebb napokon :)


16/L (nem menzás) :D

2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
Hello! Nos... Egy nap 3-szor keveset. Reggel egy alma. Délben egy szelet hús és rizs vagy burgonya. Este meg egy pohár tej és fél kifli. Inni iszok sokat amikor ne felejtem el. Az evésen próbálok javítani, hogy sokszor kicsit mert így én is tudom, hogy nem lesz jó. Ennyi! : ) Hello! 14,5/L
2017. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszike.

Azért remélem jön olyan válasz is, ami hasonlóan nagy zabás, mint én:D

Vagy csak én vagyok olyan, hogy bármi van, takarítok? :$

2017. nov. 1. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor eszek, amikor megéhezek. Általában nem reggelizek, dél körül kajálok először. Kétszer vagy háromszor eszek egy nap, plusz néha nasi.


tegnapi kaja: kolbászos zöldpaprikás rántotta, egy marék mandula, lazacos szendvics, zöldborsós csirkehúsos ragu krumplipürével, egy tényér karalábéleves, egy kefír, egy szelet kinder bueno, egy kevés házi vaníliás linzer


Próbálok egészségesen kajálni,de sajnos még mindig túl sok cukrosat eszek.

2017. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, Te is azért tudsz :D
2017. nov. 1. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Reggeli- szendvics és gyümölcs

Ebéd- valamilyen főtt étel pl. tegnap tepsiben sült karaj, rajta hagyma karikák, répa és krumpli

Vacsi- vagy a maradék ebéd vagy melegszendvics

Napközben gyümölcsöt, műzliszeletet, sajtot nasizok. Kb. egész nap eszem igazából. Inni csak csapvizet iszom meg reggel egy kávét.

2017. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: tk, magvas zsemle + zöldségek, zöldségkrémek, saláták, vegán sajt, hummusz, néha lekvár vagy agave szirup; zabkása, sok magvas műzli mandula vagy mogyorótejjel, gyümölcssaláta, házi gyümölcsös mandulajoghurt, zabkeksz, zabpalacsinta stb.

Cappucino szójatejből, egy pohár multivitaminlé


Tízórai, uzsonna: gyümölcsök vagy olajos magvak


Ebéd: általában valamilyen saláta vagy wrap, szendvics, mert a munkahelyemen eszem


Vacsora: krémlevesek, rakottasok, tk. tésztaételek, rizses/gabonás zöldséges ételek, sült zöldségek, stb. Ma pl.gombás cukkinis tofus rizstészta lesz szójaszószban.


Emellett csak vizet iszom vagy szálas teát.

2017. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hm, ezek tök jók:)
2017. nov. 1. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a hüvelyeseket kifejelejtettem a vacsinál, az is sokszor van.
2017. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reggelire kávé, meg pár szem keksz, müzli, ilyesmi

Tízóraira valamilyen szenya, vagy házi sós dolog

Ebéd ma sonkás tészta volt, holnap spenót tojással, pénteken hús, mikor mit kívánunk

Uzsi: gyümölcssaláta sajttal

Vacsi tojás valamivel (paprika, paradics, gomba, etc.), vagy leves ha van itthon, esetleg zöldsaláta sajttal


Nassnak magvak és csoki, innivaló: ízesített víz, tea.

2017. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!