Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj ha minden szünetben...

Baj ha minden szünetben eszek? Más is van úgy, hogy csomót eszik mégsem hízik?

Figyelt kérdés

Suliba szinte minden szünetben eszünk, otthon is ebédelek, utána is még szoktam enni.

Többször már mondták, hogy hogy bírok ennyi enni meg ilyenek, mégis 42kg vagyok 168cm-hez.

Imádok enni, filmezés közben 2-3zacskó chips simán lecsúszik, most is épp pudingot tolok:D Meg úgy általában, sokat sokszor, nem is figyelem, jó, nyilván nem csak ilyeneket eszek, pl rendesen ebédelek főtt kaját, húst, mindent stb.

Anyukám is nagyon vékony, igaz, ő nagyon egészségesen étkezik.

Szóval baj, ha ennyit eszek, illetve más is van így?



2017. nov. 11. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam csomót enni csak sokat☺ 'Csomó csak a wc-ben van, meg a kötél végén'😂


Ilyen genetikát örököltél örülj neki, ha mégis aggódsz menj el egy kivizsgálásra...

2017. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem baj, hogy sokat eszel...gondolom tini korban vagy, egy fejlődésben lévő szervezetnek pedig kell a sok ennivaló ☺1-es voltam
2017. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

42 kiló nem normális a magasságodhoz. Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el kivizsgáltatni téged.

Vagy a csontjaid nagyon porózusak, vagy semmi izom nincs rajtad, vagy egyszerre mind a kettő.

2017. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem 52 kilót akartál írni? Mert ez a 42 tragédia. Hány éves vagy? Változókor után megnézheted magad, mikor sokaknak csontritkulásuk lesz, hacsak most nem léptek az ügy érdekében, de sürgősen.
2017. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy sokat eszel. Inkább az a gond, hogy így hajlamosabb vagy egészségtelenül étkezni. Rajtad túlsúlyként nem mutatkozik meg, csak hosszútávon lesznek negatív következményei. Szóval azért figyelj oda, hogy mit eszel.
2017. nov. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy tobbszor ment, bolond ez az oldal :D
2017. nov. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyesmi alkat vagyok 42kg es 163-4 cm, es en is sokat szoktam enni. A menzan szinte csak en eszem meg a kajat, neha meg repetazok is😂 De a te magassagodhoz ez a suly mar nagyon keves. szerintem menjetek el kivizsgalasra hogy nincs e vmi bajod, es probalj meg kicsit izmosodni (a hizast nem is ajanlom, gondolom ugyse sikerulne😂)
2017. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Mintha én lennék 164cm és 46 kg

Pedig állandóan eszek :D

2017. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, hogy sokat eszel, de valami egészségesebbet kellene. Van pl. egészséges desszert is, nem a bolti pudingot kellene zabálni.
2017. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 161 cm, 43 kiló. Amikor mondtam az orvosnak, hogy esetleg valamit tudna-e ajánlani, azt mondta, hogy ilyen vagyok, valószínűleg majd 20 éves koromban jön rám pár kiló.

16l

2017. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!