Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ebből is készül pörkölt?

Ebből is készül pörkölt?

Figyelt kérdés
Ha kakasheréből készül pörkölt, akkor lópéniszből is?
2017. nov. 15. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Még nem próbáltam. Bár a mérete miatt gondolom, hogy fel kellene karikára szelni. Egész biztosan hamarabb megfő.
2017. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is pörköltöt , de ha levágják a lovat , mindenét feldolgozzák.
2017. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

1#

Jot rohogtem. :D

2017. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A here és a pénisz nem ugyanaz... vagy neked igen ?:)

A kakas, a pulykakakas.. stb , a sertés és a marha heréjét is felhasználják étkezési célra.Lóheréről azonban még nem hallottam ez igaz, csak négylevelűről, hogy szerencsét hoz :)

A sertés, marha házi herélésekor valóságos ünnep van, de, ha nem kell a háziaknak, az állatorvos boldogan elviszi.

Állatok péniszének feldolgozásával még nem olvastam receptet, de lehet, hogy én vagyok tudatlan.

2017. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés úgy szólt! "Ebből is készül pörkölt?"


Ha ebből akar pörköltet, akkor azt ugyanúgy kell feltenni főzni, mint bármi mást, ha pörköltet akar belőle!

Hogy eddig nem hallottál, nem hallottunk, hát most ő majd megcsinálja! :))

2017. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Remélem meghív vendégségbe téged, és akkor autentikus módon válaszolhatsz , hogy milyen volt.
2017. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) A kérdést humorosnak szántam. Csak mivel lehetséges, hogy felhasználják eme szervet is, nem tettem a humor kategóriába.

Természetesen tudom, mi a különbség a két szerv között. Méretéből kifolyólag gazdaságosabb lenne a hosszabb szervből készíteni,nem ? :)


Szívesen olvasok még véleményeket, esetleges tapasztalatot.

2017. nov. 16. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Ki tudja, hogy melyik az olcsóbb?

A velő is drágább, mint a húsos csont!

2017. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!