Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 2017.12. 01-től már új "McDond...

2017.12. 01-től már új "McDondald's kupon alkalmazás" van a mekiben. A régi a "mymeki" alkalmazás még meg van nekem a telefonomon, de azt már nem is lehet használni?

Figyelt kérdés

Egyébként nevetséges lett az új app a régi sokkal de sokkal jobb volt, nagyon bonyolult lett. Tehát én amúgy törölni sem tudom a régit, de nem is akarom, de nem tudom hogy lehet-e használni a régi alkalmazást, amin még vannak kuponok. Az újban 60 perc pfff a beváltási idő... Nagyon gáz. Remélem valaki értelmesen le tudja nekem írni, hogy mi a f'szom lett ezzel a szar mekivel... Nem tudom de ez nagyon gáz...

Szép napot! 15/F



#McDonald's #kupon #MyMeki #McDonalds's alkalmazás
2017. dec. 2. 12:39
 1/4 anonim válasza:

Sorra kerülsz a mekiben, rányomsz hogy beváltás. Innentől van egy órád. Mire nem elég? :)

(Többször is felhasználhatóak)

2017. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt a 60 percet figyelmen kívül kell hagyni. Nem kell vele foglalkozni, mert ami neked kell az a kuponkód. A Beváltomra mész és ott utána a jobb felső sarokban megjelenik egy 4 jegyű kód. Azt kell megjegyezni, és bemondani vagy bemutatni a pénztárosnak. Ha lejárt az idő, utána a kupont még bár hányszor felhasználhatod.
2017. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindent. Már csak egy kérdésem maradt, hogy a régi alkalmazást, ha meg van még, lehet használni, felmutatni a kuponokból?
2017. dec. 2. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írja a Meki a facebook oldalán, hogy jövő év elejéig elérhető még a régi Mekis kuponos alkalmazás, addig lehet felhasználni.
2017. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!