Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kire mondják, hogy bélpoklos?

Kire mondják, hogy bélpoklos?

Figyelt kérdés
Értem, hogy arra, aki sokat eszik. De szerintem ez túl általános. Én nem neveznék bélpoklosnak egy 180 cm-es 90 kg-os férfit, aki a fél életét a konditeremben tölti, ezért értelemszerűen többet eszik, mint egy 160 cm-es, 50 kg-os, ülőmunkát végző nő. Vagy valakit, akinek nagyon gyors az anyagcseréje, ezért többet eszik (esetleg pajzsmirigy túlműködése van). Vagy egy terhes nőt.
2017. dec. 11. 13:11
 1/1 anonim válasza:
100%
Bélpoklos a 110 kilós ötödikes "nevezzük most Pistikének" volt, akit mikor egészségügyi célzatból eltiltottak a kiadós repetától, óvatlan pillanatokban kirámolta a szomszédok hűtőit, belekóstolt az épp főlő ebédekbe. Rájárt a spejzekre, pincékre, gyanúsan fogyatkoztak, tünedeztek a környéken az élelmiszerkészletek. A '80-as években még tárva-nyitva voltak a kapuk, ürügy nélkül is mindenki bejáratos volt mindenkihez, ő meg nem bírta másképp az előírt diétát.
2017. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!