Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik kapszulas kávéfőzőt...

Melyik kapszulas kávéfőzőt válasszam? Melyik készíti a legfinomabb kávét?

Figyelt kérdés

Nespressot szeretnék de nem tudom mi a különbség köztük. Kinek melyik van? Elégedett vagy vele?

Krups inissia

De longhi inissia

Krups essenza mini

Delonghi essenza mini



2017. dec. 13. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Krups van, finom és azért is választottam ezt mert bárhova megyek szinte tudok kapszulát venni hozzá,míg nespressohoz külön bolt van csak 1 db itt a városba, na most mi van ha pont nem jutok el oda?

Amúgy is nagyon széles skálája van a kapszuláknak, mindenki megtalálja az ízvilágához megfelelőt. Nekem a cortado a kedvenc,minden reggel azt iszom, délután meg ilyen hidegbe nagyon finomak a forró csokijai meg a tea is.

2017. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A cortadohoz nem kell gep. Abban sima 3:1 por van. Kivagod a foliat, beontod forro vizbe es kesz.
2017. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt Tschibo .Nem volt rossz, de nem is nagy szám. Most Nespresso van. Attol fugg, mennyire vagy kávés .... Én szeretem, de csak a finom- nem túl erős kávét . Kiprobaltunk mar jo par masik kapszulat, de a legfinomabb a Nespresso, es a gep is ugye szepen attudja nyomni. Nagyon sokfele valasztek van a neten. Ha sok fogy, erdemes elore tobbet rendelni. En ezt ajanlom!
2017. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, es nem úgy kell nézni az árat hogy hú milyen drága, 10 kapszula. Nézd úgy, hogy az ember elmegy kavezoba "normalisat" inni , mennyit kifizet, akkor nehogymar sok legyen kb 110-120 ft -ért 1 normalis kave otthon ?
2017. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Mire leírtam a választ, csak addigra vettem észre, hogy 2017-es volt a kérdés. Mindegy, most már befejezem, ha már elkezdtem:) Én anno találtam a neten egy olyan kávéfőzőt, ami szinte az összes létező kapszulás kávét, tasakos, és őrölt kávét (Nespresso, Dolce Gusto, őrölt, és a tasakos kávét) képes elkészíteni (ez talán azért lehet különlegesség, mert a kávéfőzők - pl. a kapszulásak csak egy féle kapszulát/kávét tudnak kezelni). Egy kis keresgélás után ráleltem a HiBrew márkára, azon belül pedig a H2A fehér-arany színű változatára. Mutatós, elegáns, kis helyet foglal el (szélesség: 11 cm, mélység: 29cm, magasság: 24 cm). Az ára kb. 60 ezer forint volt, amikor megvettem 3 hónapja (2022 Augusztusában). Csak ki kell választani a kapszula típusához illő adagolót, meg kell adni a mennyiséget, valamint azt, hogy hideg, vagy meleg kávét szeretnél-e készíteni, ami kb. 20 másodperc alatt el is készül, és tényleg nagyon finom.
2022. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!