Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha meleg tejet iszok es...

Ha meleg tejet iszok es elotte savanyu kaposztat ettem az meg fog hajtani? Kb mikorra varhato a hatasa?

Figyelt kérdés
A tej csak 1,5%-os
2017. dec. 13. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem lehet megmondani. Nekem a konkrétan romlott kaján kívül semmitől nem lesz hasmenésem. Másnak meg csak a kaja gondolatától is az van.
2017. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Minek kell bármilyen hatás? HAZUDD, hogy hasmenésed van! Úgyse nézi meg senki a kakádat! Csinálj úgy, mintha az volna, járkálj a budira! Így legalább szenvedni sem kell egy igazi hasmenés miatt, de ugyanúgy nem kell majd suliba menni.

Teljesen mindegy erkölcsi szempontból is, hogy hazudsz, vagy egy szándékosan előidézett hamenéssel vered át anyát.

2017. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a modszerk tok hulyesegek! En ettem kretat, ittam ra citromos kavet, mindent megtettem amit csak hallottam ... de valojaban mindig csak a doki joindulatan mult, hogy otthon punnyadhattam "betegen".
2017. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem az a celom hogy ne menjek suliba,csak valamivel mar megakarom hajtani a hasam mert van hogy hetekig nincs szekletem...viszont semmi bajom nincs voltam orvosnal

Akkor van szekletem ha "telezabalom" magam szo szerint

2017. dec. 14. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? próbálj meg változtatni az étkezéseden
2017. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!