Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha a munkahelye...

Mit csináltok, ha a munkahelyeteknél nincs normális bolt, pékség?

Figyelt kérdés

Én általában szendvicsezek pénzügyi és egészségi okokból, de nincs egy normális pékség, bolt nálunk.

Ott se nagyon, ahol lakom...


2017. dec. 14. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Útba ejteni sem tudsz egyet munkába vagy haza felé menet? Én pl. Aldiba járok munka után.
2017. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Után már nagyjából igen, onnan szendvicsezek, de előtt, ha bármiért nem viszek szendvicset?
2017. dec. 14. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Kiírunkk egy kérdést gyakorira, mert ez egyedül sajnos megoldhatatlan probléma.
2017. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha munka után tudsz vásárolni, akkor miért nem veszel hozzávalókat következő napra?
2017. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mint írtam, szendvicsezni szoktam, ebből az következik, veszek.

De nem mindig van időm, egyéb dolgok és néha programok miatt.

Olyankor jól jönne, ha lenne infrastruktúra nálunk a munkahelyemnél.

2017. dec. 14. 11:06
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
És most nyissunk ott egy szendvicsboltot, vagy miz szeretnél?
2017. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nálatok is van ilyen vagy az én munkahelyem van ilyen ergya helyen? Itt nincs más, csak hajléktalanok.
2017. dec. 14. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Errefelé még a hajléktalanok is öltönyt hordanak.
2017. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van vagy 10 bolt és pékség a környéken, beleértve a munkahelyi étkezdét is (ahol legalább 15-20 féle kajából lehet választani), egyikbe se járok.

Saját főtt kaját viszek magammal, gyümölcsöt, házi müzliszeletet, mindenféle saját készítésű bisz-ba*zt, úgyhogy tudom variálni is, nem egyhangú az étkezésem, így nem állandóan csak szenyát eszek.

Szóval az lehet a megoldás, hogy bevásárolsz, lehet egyszerre több mindent is venni, ha megtervezheted előre, hogy melyik nap mit ennél szívesen, és viszel magaddal.

2017. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Eskü legközelebb a munka maga mellett szempont lesz az is, hogy belváros legyen....


Én is főzöm, amikor az egyéb dolgok és a túlórák engedik.

2017. dec. 14. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!