Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elkészült a (karácsonyi)...

Elkészült a (karácsonyi) halászlé. Tiltja-e valamilyen szabály, v. jóérzés, hogy egyek belőle ma ebédre? (ffi 60plusz)

Figyelt kérdés
Holnap este is csak én fogyasztom, mert a leendő vendégem nem szereti (én viszont nagyon)
2017. dec. 23. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Mégis ki/mi tiltaná meg..??

Főleg ugyhogy a sajátodból ennél

2017. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyél nyugodtan! Jó étvágyat!

Csak maradjon holnap estére is!:)

2017. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Te ételed, azt csinálsz vele amit szeretnél. Falatozz csak belőle nyugodtan!
2017. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!! -erre vártam, már megyek is a konyhába...

Nektek is jó étvágyat mindenhez!!!

2017. dec. 23. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne fárasszál már.
2017. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se bírnám megállni, de az idén sajnos nem lesz halászlé.

Milyen szabály tiltaná amúgy? A töltöttkáposztából én már kétszer is ettem. :D

2017. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a krumplisalátába zabáltam bele. :D
2017. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na, a töltött káposzta lesz a következő - vagyis a vacsim. Lehet, estére kicsit nehéz - majd igyekszem visszafogni a mennyiséget.

Egyébként a kérdést azon az elven tettem fel, hogy esetleg megadjam-e a "rangot" azzal a halászlémnek (meg a karácsonynak is), hogy karácsony este fogyasztom először (nem "lövöm le" a "poént" előre). Szerencsére bíztatást kaptam Tőletek, hogy egyem csak nyugodtan már ma. Tettem bele közepesen Erős Pistát - szuper volt. Köszi!!!

2017. dec. 23. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmi nem tilos. Amit magunk főzünk akkor eszünk belőle, amikor nekünk jólesik.

Nincs erre semmiféle szabály, amit okvetlenül be kellene tartani mondjuk a karácsony kapcsán.

Szokások vannak, de szigorú szabályok semmiképpen.

2017. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8., kérdező!


Én vagyok a töltött káposztás. Halkan megsúgom, éjjel fél 2-kor ettem belőle először, mert nagyon megkívántam és amúgy sem aludtam. Tegnap este készült el, de mivel nem tudtam aludni, olvastam, tévéztem, eszembe jutott, aztán kimentem és ettem belőle. Ezt úgy szoktam hívni, ha néha előfordul, hogy éjjel eszem, hogy megreggeliztem. :) Nem vagyok elhízva, de nehogy már ne lehessen néha bűnözni. Lelkileg megnyugtatom magam, hogy ez már reggelinek számít, a kedvem is jobb tőle. Akkor miért vonjuk meg magunktól?

48N

2017. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!