Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok enni a piacon...

Mit szoktatok enni a piacon vagy a strandon/balatonon?

Figyelt kérdés
Ezekre gondolok:hurka,kolbász,sült hekk,pizza,hamburger,hot-dog,palacsinta,lángos, főtt kukorica. Mit esztek ezek közül leggyakrabban? Mit szerettek ezek közül és mit nem?

2018. febr. 3. 07:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a gofri és a sima hasábkrumpli ketchuppal kimaradt.
2018. febr. 3. 07:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Télen, piacon hurka, kolbász, lángos

Nyáron strandon kukorica, lángos, palacsinta

Pizzát este vacsorára eszünk nyaraláskor, de azt akkor nem ilyen talponállóban, hanem pizzériában.

Amit viszont én a strandokról hiányolok, azok az egészségesebb, alacsony kalóriás kaják: saláta, fagyasztott joghurt gyümölccsel, grillcsirke, ilyesmi. Néha tényleg semmit se lehet kapni, ami ne lenne tele kalóriával.

2018. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kukoricát vagy palacsintát szoktam valami fagyos innivalóval, olyen melegben nekem nem mennek le ezek a kaják. Este felé amikor kezd kicsit hidegebb lenni szoktam pizzát meg lángost.


Egyetértek 2es. Nem is az hogy annyira érdekelnek a kalóriák hanem néha tényleg jól esne valami nem túl zsíros könnyebb kaja.

2018. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Kukorica meg palacsinta. És reménykedem, hogy nem leszek rosszul a palacsintától... A krumplit át se sütik, csak odavágnak egy forró olajban tocsogó nyers adagot 500-ért (a strandon). Én meg visszaadtam és visszakértem a pénzt :D

Piacon inkább hurka-kolbász, hal elvitelre. Ott azért jobban átsütik a dolgokat.

2018. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Lángost. Jó sok foghagymával, hagy szóljon :D
2018. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sohasem jutott még eszembe, hogy a piacon egyek! Igaz, hogy ott árulják a lángost, a főtt kukoricát, bort, pálinkát stb. De nem szoktam leállni azért, hogy ott egyek-igyak!
2018. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, mert gluténérzékeny vagyok.
2018. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Piacon, Laci konyhája! Kolbász, mustárral, friss puha szelt kenyérrel, esetlek savanyúsággal és "napközis" teával.


Strandon hekk, hamburger, sültkrumpli, saláta. (ez a magyar strand)

2018. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os előző vagyok. Mi van, hogy csak azért megyünk a piacra, hogy ott ehessünk. Tényleg nagyon finom. :)

Ettől függetlenül 26 éves korom előtt én sem ezér mentem a piacra, sőt piacra sem jártam. :D

2018. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
A piacon néha megkívánom a sült hekket de azt se ott eszem meg hanem hazaviszem. Nekem vvalahogy nem komfortos állva enni. Strandra meg nem járok. Karácsonyi vásárban szokott még lecsúszni pár forralt bor meg puncs.
2018. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!