Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak itt whisky/whiskey...

Vannak itt whisky/whiskey gyűjtők?

Figyelt kérdés
Milyen márkát gyűjtötök ? Melyik márkákat részesítitek előnyben ?

2018. febr. 18. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nagyon szeretem,azért tartok sokfélét. Jack Daniel's,Jim Beam,2 féle J. Walker,3 féle Ballantine's,na meg volt egy Chivas. De pont ma lett elegem a gyűjtögetésből. (15 éves öcsikém direkt leverte a 75 ezer forintos,bontatlan 25 éves Chivast,és nem elég hogy takaríthattam fel én,de még a szüleimtől is megkaptam hogy igaza volt,minek kell 18 évesen italokkal foglalkoznom,a havi fizetésemnek megfelelő káromról nem is beszélve)
2018. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az üvegeket tartom meg, persze ha felhalmozódik akkor amiből már van, azt kidobom, vagy ami nem olyan értékes.

Márkákról annyit, hogy az amerikai a favorit, de nem vetem meg az írt vagy skótot sem. :)

2018. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lecso27 válasza:
Én hobbi gyűjtő vagyok, semmi különleges illetve ritkaság. Próbálok minél több gyártótól legalább 1 fajtát beszerezni. Amiket megkóstolok aztán megy a polcra.
2018. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!