Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kolbászt, felvágottakat mivel...

Kolbászt, felvágottakat mivel lehet még enni kenyéren kívül?

Figyelt kérdés

Nem boltiról van szó.


glutén- és tejérzékeny vagyok sajnos, és a legnagyobb gondot az okozza, hogy a puffasztott rizsből rengeteget kell ennem, hogy jóllakjak, zabkását meg csak gyümölccsel lehet enni tudtommal.


olvastam h elvileg köleskását lehet kolbásszal enni. hasonló ötleteket várnék.



2018. márc. 4. 04:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
A kukoricadarából, kukoricalisztből készült pékáruknak nézz utána. Én csináltam itthon párszor, régebben görhét, volt, hogy ettem hozzá húst, szalámit :D
2018. márc. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
2018. márc. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Zöldségekkel, salátával, főzelékekkel, mártásokkal, burgonyával, köles kásával, kukorica kásával...
2018. márc. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Lekvárral megkenve érdekes ízvilágot kapsz.
2018. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
Kiflivel, zsömlével. :D :D :D :D
2018. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Hajdina, csicsóka, batáta.
2018. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó gluténmentes lisztkeveréket lehet kapni, amiből otthon süthetsz magadnak péksüteményt, kenyeret. Ma már mindenhol lehet kapni gluténmentes élelmiszereket.
2018. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Figyelmedbe ajánlanám ezt a blogot

[link]

2018. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért van itt minden válasz lepontozva? A kérdésből viccet csinálókat töröltetni kellene, de a többi hasznos javaslatot miért nyomjátok le?


***

Léteznek, s könnyen el is érhetők a gluténmentes pékáruk. Pl. az Aldiban, Lidlben, Tescóban, Auchanban, Sparban mindig van.

Ugyanezeken a helyeken laktózmentes tejek és tejtermékek is kaphatók.

Nem csak kolbászhoz, felvágottakhoz fogyaszthatod őket, hanem általában is.

Sajnos drágábbak a hasonló társaiknál, de legalább kapható.

2018. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Én zöldséggel enném az ilyesmit, de persze kinek mi tetszik :) A párom rizzsel eszi azt, amit más kenyérrel (nem azzal lakik jól, de kell az is neki), néha kölessel vagy krumplival.


Van sós zabkása is, de nem ismerem, eleve nem szeretem a zabot. Annyi más van. De lehet zabkenyeret sütni, egész aranyos tud lenni, csak én persze telepakolom szezámmal meg ilyenek, az jobban bejön :)

Sok gluténmentes blog van kenyérreceptekkel, nem is feltétlenül ilyen drága mixeket használva.

Én néha magropogóst sütök mikróban (szezám alapút, de egy kis rizsliszttől még jobb, ropogósabb), igaz, azt magában szoktam enni, bár néha leveshez... Sok opció van.

2018. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!