Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki kávézik vagy teázik...

Aki kávézik vagy teázik hogyan teszi?

Figyelt kérdés

Úgy értem csak reggel gyorsan, vagy "szertartással"- megadva a módját...


Ki hogyan cukorral,tejjel vagy nélküle?


(N vagy F ?)



2018. márc. 5. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Hali. Most már attól is függ, hogy egyedül vagy másokkal kávézok. Régen, amíg dohányoztam, mindig szertartás volt. Most, ha egyedül iszom, csak gyorsan megiszom. Másokkal pedig leülök és szép lassan iszom meg. Mindig dupla kávét iszok, 2 cukorral, tejjel vagy tejszínnel. 28/L
2018. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Reggel kávé éhgyomorra már lassan 2-3 éve.Simán feketén 2-3 cukorra.Tudom egézségtelen azért lassan le is kéne szoknom róla.

Ha van idő akkor "szertartás" szerűen 5-10 perc szürcsölgetés.Ha nincs idő akkor gyors "becsapom" arcba :D

22F

2018. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Délután vagy este szoktam, néha éjjel. Nem szoktam nagyon megadni a módját, pedig azt kéne, viszont túl szimpla se tud lenni, mert extrém eseteket kivéve nem tudom meginni feketén.

A nagyon sima kávém kókusztejes.

A normál kávémban tojásfehérje és vaj van s általában egy kis tejszínes mogyoró aroma is (feldolgozott ételt szinte sosem eszem, alapból csak jó kis alapanyagokat veszek, de ez túlságosan ízlik :D). A vaj és a tojás miatt botmixerezni is kell, különben iszonyú lenne. Így habos és finom. Ja és kakaó is van benne mindig, ahogy a kakaómban és a csokimban is van kávé, ezek jók együtt.


Nagyon ritkán dobok bele egy kis cukoralkoholt, már leneveltem magamat róla, nem akarom dekaszámra használni az eritritet sem.

2018. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Kimaradt, hogy 41N s hogy még többet teázom, mint kávézom. Napi 1-2 liter teljesen lazán összejön, persze abba se teszek semmit (max. nagyritkán, ha vágyom citromos-édesített teára, de arra megfelelő tea kell, amit nem ront el ez a kezelés)
2018. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Kávé: Nem iszom naponta, csak alkalmanként, nincs benne semmi rendszer :) Kávézóban, étteremben, általában cappuccinot, 2 cukorral. Rendezvényeken, konferenciákon szoktam inni a szünetben sima kávét (ha nincs más), azt is 2 cukorral, és tejjel.


Tea: ebben sincs rendszer, általában, ha hideg van és átfázva megyek haza, vagy csak megkívánom, csinálok egy kancsóval. Kizárólag a sima fekete teát szeretem. Cukrot és citromlevet teszek bele egyenlő arányban. Tejjel kipróbáltam egyszer, de nem ízlett.

2018. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Napi 3 fekete kávé egy édesítővel, tej nélkül. Reggel reggelizés után, ágyban elszürcsölve. Délelőtt és délután az irodában. Teát nem szeretem, nem iszom.
2018. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3. A tojásfehérje nem fő meg? -Nem darabos, hogyan készíted?


A vaj "őrületről" hallottam...

2018. márc. 5. 14:34
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Gyorsan, bárhogy. 26/f
2018. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Bort szódával, kávét cukorral, szerelmet házassággal elrontani nem szabad.

Tehát kávé cukor nélkül, kis bambulással reggel. Ennyi jár, mielőtt indul a nap. 62F

2018. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Tejhabbal és forró tejjel a kávét.a habot a tetejére pakolom.Pellini kávét imádom.F
2018. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!