Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az almaecet, amelyikre ráírták...

Tiszai Tímea kérdése:

Az almaecet, amelyikre ráírták, hogy biológiai erjesztésű, állati fogyasztásra alkalmas, azt az ecetet lehet e embernek fogyasztani? Ott gyártják, mint a boltban kapható fél literes "emberi fogyasztásra" ajánlott tesóját. A különbség, az árban van.

Figyelt kérdés
Szerintem nincs a kettő között különbség. Ha az ecetkészítő ember a lábát mossa bele, szerintem az ecet önmagában elpusztít minden bacit, azaz mind a kettő ugyanazt a hatást okozza. Ki tudja másképp?

2018. márc. 7. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Milyen lábmosás?
2018. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezen akarsz spórolni?
2018. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet. Spórolás, talán.

Jobban bosszant, hogy hülyének néznek. Ugyan az a termék, ugyan olyan tulajdonságokkal, ugyan attól a gyártótól 8* drágábban, ha nincs ráírva, hogy állati fogyasztásra ajánlott.

A gépkocsi ablakmosó szivattyúja elromlott. Az uram kivette, kiderült, ugyan úgy néz ki, mint az akvárium víztisztító szivattyúja. Ez előbbi 16eFt az autó alkatrész boltjában, az utóbbi 800 Ft.

Amikor ilyenekkel találkozom, bosszankodok, hogy hülyének néznek minket.

Köszsz a válaszodat, de a kérdésre nem válaszoltál :)

2018. márc. 8. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjál a gyártónak, és kérdezz rá. Igazad lehet, de azért... ha csak állatoknak ajánlják, mint a kutyaszalámit, meg ilyeneket, akkor azért én nem adnám embernek, mint ahogy a kutyaszalámit se...

Viszont ha nem fogyasztásra venném, hanem mondjuk lábápolásra, vagy takarításhoz, vagy ilyesmi, akkor simán.

2018. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lux morulus ***** válasza:
81%

Igazad van kérdező.


Az állat eledeleket ( talán már 10 éve) úgy kell gyártani, hogy emberi fohyasztásra is alkalmas legyen.


Adott a válasz.

2018. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az uradnak, hogy ne tegye bele az autóba az akvárium szivattyúját, mert az 230 voltos, az autóé meg 12.

Egyébként 2-4ezer ft körüli áron szinte minden autóhoz kaphatsz ablakmosó szivattyút.

2019. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!