Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írjatok nekem letszives olyan...

Írjatok nekem letszives olyan élelmiszerket/eteleket amik nem hízlalnak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

CSAK a kalóriatöbblet hizlal.


Nagyon nehéz hízni extrém kalóriaszegény ételekkel, valami könnyű kis zöldségleves, zöldséges turmixok, joghurt, savanyúságok, szénhidrátszegény zöldségek...


Laktat, emiatt lehet igen jó a fehérjedús étel, ezt kombinálni zöldséggel, az jó kis kombó.

Csak persze akkor mivel viszed be a szükséges kalóriát? Szóval a nap folyamán mást is kell enni.


Ha én este enni akarok, de már nem kéne, az necces, mert ilyenkor már általában bőven kimerítettem a fehérjekeretemet, úgyhogy jobb, ha nem vagyok éhes, mert csak az laktat.... Ha csak ennék valami poénosat, nálam akkor jönnek be egyes zöldségek, savanyúságok s néhány nagyon kalóriaszegény szárazabb ételem (rostból, maglisztből, de ez nem "normális" étel), igen lightos édességem, kókusztejes kakaó...


Kevés az infó, nem tudom, mire akarod használni a választ. Plusz téged sem ismerlek, mit szeretsz, milyen étrendi szabályaid vannak.

2018. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Igazából, ha nem léped túl a napi kalória keretedet, akkor semmi sem hízlal, fölötte viszont minden.

Szerintem Te az alacsony kalória tartalmú ételeket keresed.

Pl zöldségek, sovány husok

2018. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reggelire..ebedre és vacsorára??
2018. márc. 10. 19:18
 4/10 anonim válasza:
62%
légy szíves, hizlal, saláta, répa
2018. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csapvíz
2018. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kígyóubi, annak kb 95%-a víz.
2018. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden hizlal, ha sokat eszel belőle, és semmi nem hizlal, hogyha nem léped túl a napi kalóriaszükségletedet.
2018. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csirkemellből készült ételek, halak, ezekhez zöldség köret. Interneten találhatsz szerintem sok receptet.
2018. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nu, págágyí ***** válasza:
görögdinnye
2018. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A dinnye alig szilárd cukros víz, ha lenne hizlaló étel, az tuti előkelő helyen lenne. Kivéve azoknál, akik nem hajlamosak kilószámra enni.
2018. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!