Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Baj az, ha húsevőként folyton...

Baj az, ha húsevőként folyton növényi tejeket iszom?

Figyelt kérdés

Azért kezdtem el növényi tejeket inni,mert a tehéntej nagyon nem tesz jót a pikkelysömörös bőrnek.

Másrészről a bolti 1,5 tejeket nem is nagyon tartom igazi tejnek.Ha muszáj lenne innom,akkor max. a 3%felettit innám.meg amúgy sem szeretem az ízét.

A házi tehéntejjel semmi bajom,csak a pikkelysömöröm miatt szintén elég erősen felejtős.

Viszont a házi kecsketejet nagyon szeretem.

Illetve mindent,ami kecskéből van.

Azért teszem fel,mert biztos akadna olyan radikális vegán,aki kikérné magának,hogy ha növényi tejet iszom,akkor miért nem hagyom abba a húsevést is.


2018. márc. 16. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Miert lenne baj? Mindenki azt eszik amit akar. Kiveve a veganok. En is iszom rizstejtol elkedve tehentejig mindent ami izlik. De pl ott a paleo. Hus es zoldseg alapu dieta, nem fogyasztanak tehentejet, csak novenyit.
2018. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy baj. Ne érdekeljenek a vegánok, ha nem akarsz az lenni. Ahogy írták, vannak, akik nem esznek laktózt vagy akár semmilyen tejterméket, de esznek húst. Elég sokféle étrend létezik...
2018. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Senkit nem érdekel, miért iszol növényi tejet.
2018. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

“Azért teszem fel,mert biztos akadna olyan radikális vegán,aki kikérné magának,hogy ha növényi tejet iszom,akkor miért nem hagyom abba a húsevést is.”


Uram, irgalmazz... 🤨

2018. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem annak minden vegán csak örül ha többen mellőznek 1-1 állati terméket mindegy mi legyen az!
2018. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a lehető legjobban csinálod, én is ezt tartom a legegészégeebb táplálkozásnak: kerülni a tejtermékeket, amennyire lehet, és nyugodtan enni a húst (minél kevésbé feldolgozott formában, annál jobb.) Amerikában is ez terjed egye inkább, ezért is van ott már válságban a tejipar. Ez várható nálunk is.
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En is eszek hust, es novenyi tejeket iszok, mert tejfeherje allergiam van (nem osszekeverendo a laktoz intoleranciaval). Na bumm. Egyebkent rengetegen szoknak le mostanaban a tejrol, mert egyre tobben pattognak ki tole ismerosi korben. A mizonak egyebkent van 3,5-os zsirtartalmu teje, fekete dobozban. ( A tejen a szazalekok nem azt jelentik, mint pl a gyumolcsleveken. A zsirtartalmat jelolik.)
2018. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.:)
2018. márc. 16. 19:46
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Ki nem szarja le?
2018. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak gratulálok az értelmi szintjéhez.

Biztos egy radikális:PPPPPPPPPPP

2018. márc. 16. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!