Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok a fogyasztása...

Mire számíthatok a fogyasztása után?

Figyelt kérdés

A szüleim vettek Viking Capelin Vörös Kaviárt és szeretném megkérdezni, hogy milyen hatása van az emberi szervezetre? Olvastam cikkeket, de ott bőrre kenve használják kozmetikai téren, de elméletileg valami élelmiszer. Azt is olvastam, hogy rengeteg vitamin található benne, de máshol ezt cáfolják.


Valaki feltudna világosítani? Előre is köszönöm!



2018. ápr. 26. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában mire szoktál számítani élelmiszerek fogyasztása után.
2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van benne vitamin, de másban is van. Amúgy meg ha vitamint juttatunk a szervezetünkbe, mit kéne éreznünk?

Semmit nem fog változni, nem fog zöld hajad nőni tőle.

2018. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra számíthatsz:

- Ízlik,

- nem ízlik.

Én a "nem ízlikek" táborát erősítem, de ez én vagyok, te lehetsz más.

Csodát ne várj tőle!

2018. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg valami élelmiszer a kaviár? ?? Azt a leborult szivarvégit.... Szerintem kend a hajadra, . Vagy ....esetleg küldd el nekem :-)
2018. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finom, de semmilyen hatása nincs, főleg, hogy nem kiloszámra esszük általában, így abban a pár grammban, amit megeszel nem lesz sok vitamin.
2018. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kaviár kaja. nem jobban kozmetikum mint az uborka. Csak hogy értsd: a kaviár a hal ikrája, vagyis petéje. Ami finom is lehet ha jól van elkészítve, véleményem szerint a kaviár formája határozottan a nem finom kategória.
2018. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű... vettek a szüleid egy üveg 500 forintos lazacikrát...
2018. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Capelinnek köze sincs a lazachoz...ez ilyen kaviár pótlék, az alja. Íze kevés van, roppanossag semmi..
2018. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!