Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok, hízni?

Miért nem tudok, hízni?

Figyelt kérdés

180cm magas,60 kg vagyok...

Elég vékony..

18 évesen.

Szeretnék testesedni,sokat eszem.. Mondhatni szinte csak az ételen jár az agyam.. Sokan mondjak,hogy a chips,cola meg a többi nagyon hízlal,hát 3n ezt is cáfolni tudom...

Már nem tudom mit egyek,vagy mit csinaljak.

Valakinek tipp?



2018. máj. 12. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,a helyes írási hibákért.. :/ Amúgy fiú vagyok.
2018. máj. 12. 19:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Pacsi én is ugyan ez vagyok!! Intenzív edzés sok fehérje napi 10g kreatin na és szénhidrát. 2 hét alatt 3kg -ot híztam. Nem értek a kajákjoz se semmi !! Nekem ez segített.
2018. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, eszel-e eleget (semmi nem hizlal, csak és kizárólag a kalóriatöbblet. 3000 kcal is kevés, ha neked több kell). Ha igen, akkor te ilyen vagy, nehéz híznod. Ha tudsz, egyél sokkal többet, de főleg eddz, mert izomnak akkor is jönnie kell a megfelelő feltételek teljesülése esetén, ha a szervezeted nem hajlandó zsírt felhalmozni.
2018. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!