Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Film- és sorozatnézéshez...

Film- és sorozatnézéshez milyen nem hízlaló ételt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tehát amiknek nem olyan nagy a kalóriatartalma, de jól behelyettesítik a popcornt, mogyorót, chipset meg ilyeneket.
2018. jún. 12. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én gyümölcsöket vagy zöldségeket szoktam apró darabra vágni.
2018. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a mogyorót semmi nem helyettesíti, így én mogyoróznék, szerencsére ha filmet nézek, akkor filmet nézek s nem eszem, max. az elején (utána úgyis elfogy a mogyoró, van egy tempóm :D).

De nasinak kellemes a csíkokra vágott ropogós zöldség is, valami szósszal (én grillszószos paradicsompürébe szoktam mártani, nekem ez nagyon bejön).

Személy szerint inkább inni szoktam, pl. teát.


Hizlaló étel igazából nincs, hisz csak a kalóriatöbblet hizlal. Ha valaki megoldja, hogy a filmnézésre szánt mogyoró szépen belesimul a helyes étkezésébe, az nem hízik.

2018. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Almachips,kölesgolyó.
2018. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Popcorn, ha olajmentes. Tehát nem a micrós zacskóban vett.
2018. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írjátok a zöldségeket. Konkrétan melyikeket szoktátok? :)
2018. jún. 13. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Uborka, karfiol, brokkoli, zellerszar (ez a kedvenc), sárgarépa, pasztinak


Én legjobban márvány sajtos martogatossal szeretem. Tejfölt és reszelt márvány vagy más kekpeneszes sajtot össze dolgozok

2018. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KRenáta1987 ***** válasza:
91%
Egy kis répa vagy uborka, hozzá pedig hummusz vagy paradicsomos csípős szósz! :)
2018. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zöldségből nekem leginkább uborka és zöldpaprika megy nasinak, mert azok kellemesen ropognak s nem túl kemények.

Jelenleg van szezonja a friss idei káposztának, azt is el tudom ropogtatni sokáig, édeskés, finom, arra még szószt se teszek.

2018. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cukkinit csikokra vagod, sutopapirba belelt tepsibe teszed, parmezant szorsz ra es megsutod.
2018. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!