Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mamont vodka - vélemények, tapasztalatok?

Ismeri esetleg valaki? Milyen a minősége, prémium vodkának számít?

Önmagában (keverés nélkül) mennyire élvezhető?

Köszönöm, ha válaszol valaki! :)

jún. 13. 18:19  Privát üzenet  

A válasz
Sokáig szemeztem vele most, hogy már megjelent itt-ott a kínálatban. Szerintem nagyon minőségi vodka, és végre nem csak horribilis összegekért lehet rendelgetni. Így sem egy Royal-árkategória, persze, de az élmény is más :D Egyik haveromnak is ilyet viszek szerintem a születésnapjára, mert amúgy az üveg is tök különleges, mint maga a mámont agyara! :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 14. 21:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Absolut, Russian Standard vagy Smirnoff vodka a kellemesebb, minőségibb?
Beluga vodka tényleg nagyon jó?
Banán és pirított kömény elalvásra? Valaki próbálta? Tapasztalatok?
Tapasztalatok alapján, vodkát mivel jó keverni? Valakinek valami jó sufnituningos mix?
Tapasztalatok a Szikra Vodkáról?
0,2 l kalinka vodka két személyre mennyire teszi padlóra az embereket szerintetek? Tapasztalatok?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!