Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt már ember ezen a földön...

Volt már ember ezen a földön aki nyert ezekből a pöttyös túró rudis nyereményekből?

Figyelt kérdés

A most nagyon menő minden 5.nyer bulira gondolok, azon belül is a napernyő, matrac, fejhallgató, hangszóró, külső töltő, és ilyesmi "50 perces" nyereményekre. Annyira szeretnék egy fejhallgatót/matracot/hangszórót/külső töltőt/törölközőt, hihetetlenül tetszenek, de szerintem már kb. a huszadik kódot vadászom össze, és semmi. Se vaterán, se apródon, se sehol nem is ad senki semmit.

Léteznek ezek egyáltalán?



2018. júl. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, léteznek.

Van egy olyan furcsa fintora az életnek, hogy minél jobban akarsz valamit, annál kevésbé sikerül.

Én a helyedben azon aggódnék, hogy egy reklámkampánynak felültem és a valódi igényeimet meghaladó költekezésbe fogtam.

2018. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én meg annak örülök, ha túró rudi feliratot találok :-)a kódok nem érdekelnek
2018. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nyertem matracot meg külső töltőt. A matrac kilyukadt pár használat után. De a töltő jó.
2018. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a rudinak is örülök.

Nyertem előzőből napernyőt most hangszórót.

Imádom a fitt rudit <3

Kb az egész irodának én váltom be a rudis kódot :P

2018. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Turo rudikat nyertem már párat, a kódokkal még nem.
2018. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Igen itt vagyok. Nem kevés kódot töltöttem fel két ilyen általad felsorolt aprósáģot promós terméket nyertem egyszer talán majd ki is küldik. De mással nagyobb értékű cuccot nyertem és ott csak egy kódot töltöttem
2018. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
A kódos rudi,meg egyéb kódos csoki játékokban boldog-boldogtalan játszik.Ha többszáz kódot feltöltesz,akkor sem garantált a nyerés.
2020. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Van olyan, aki törölközőt nyert esetleg?
2021. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!