Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teletál ételfutártól rendeltem...

Teletál ételfutártól rendeltem kaját a munkahelyemre de nagyon korán hozta oda amikor én nem voltam ott és valszeg holnap is korán hozza. Kifizetni meg így nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtam megjegygésbe h 12-1 fele hozzák mert akkora kell mennem munkába és elötte senki más nincs bent. Ma arra számítottam h délben kihozza erre elvileg 8 fele hozta meg és ott hagyta az ajtó elött. Így konkrétan nem is fizettem. Pedig megjegyzésbe leszögeztem h ne hozzák korán. Most így mit tegyek? Bankártyával nem tudok fizetni.

2018. júl. 9. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot és beszéld meg, hogy átutalod.
2018. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyen szolgáltatónreggel szállít, le van írva a honlapjukon
2018. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Porta, recepció, közeli kisbolt, ahova le lehetne rakni a kaját és a pénzt is, nincs a közelben?
2018. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!