Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Régebben ( kb 10 - 15 éve)...

Régebben ( kb 10 - 15 éve) lehetett kapni olyan péksütit, hogy pudingos roló, valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés

Roló formájú volt, a belsejében vanília puding és a két vége csokiba volt mártva.

Hiába keresem sehol nem lehet kapni már.

Az interneten kerestem mindenhol a receptjét, mindenhol csak leveles tésztás recept van. Ennek viszont vastag tésztája volt.

Remélem valaki emlékszik rá és tudja merre keressem, hol kaphatnék.. Hátha... Egész biztos valahol árulnak még.

Egyébként ez Miskolcon volt, Coop boltba, meg közép suli büféjében kapható, de gondolom máshol is árulták.


2018. júl. 11. 21:03
 1/6 anonim válasza:
100%

Én abban az időben még kicsi voltam, de rákerestem Google-n és ezt adta ki:

[link]

Ha nem erre gondoltál akkor bocsi, de szerintem a vastag tésztához is van valami külön recept, azzal megcsinálhatod. Amúgy bocsi azért is mert csak ennyit tudtam segíteni, de ebben a témában ennyire futja tőlem.

2018. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam látni boltokban.
2018. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az utcában lévő coopban vettem még anno de még 5 éve is tudtam vásárolni, mielőtt bezárt. Egyébként ha jól tudom az a coop "terméke" tehát az a péküzem csinálhatja még ahonnan a coop vásárol.
2018. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebbről nem rémlik, viszont nemrég vettünk, szintén a coopban. Nagyon finom! :)
2018. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

De milyen településen éltek?

Itt Miskolcon sehol nincs :(

2018. júl. 12. 06:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg albán pékségben is szokott lenni.

Néha a tescoban is szokott lenni

2018. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!