Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan lehet márkás/logós poharakat szerezni? Csak az éttermeknek/kocsmáknak jár?

Pl aperol spritz lborospohár, somersby, stella artois korsó, sió, naturaqua vizespohár.

júl. 11. 22:47  Privát üzenet  

A válasz
Nézz körül a neten, de néha lehet kapni szupermarketekben is egy párat. Pl:Én a tescoban vettem egy hatos Nesteát és kaptam mellé 4 poharat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/1Időpont júl. 11. 23:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet e éttermeknek eladni halat? (horgászok)
Szerintetek van jovojuk a kocsmaknak?
Telen mennyire van forgalmuk a balatoni ettermeknek?
Van a magyar szakirodalomban olyan szakacskony ami ettermeknek irtak?
Mi a titka a kínai éttermeknek, hogy olyan omlós és puha a csirkehús?
Hogyan lehet az hogy az apeh emberei elore szolnak ettermeknek, cegeknek hogy holnap ellenorzes lesz. Vagy hogy peldaul egy cegen belul annyit csalnak, fekete minka, nem hiteles...

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!