Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bent maradt egy retes a...

Bent maradt egy retes a sutoben es pemeszes lett, suthetek kozvetlenul azutan a sutoben hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
Vagy belesutom ezzel a kovetkezo etelbe a szallingozo penesz sporakat? Ehes vagyok, jo lenne sutni.
2018. aug. 4. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add el a lakást és vegyél újat.

Tisztítószerekről hallottál már? Ha ettől parázol áttörölgeted a sütődet és meg van oldva a helyzet. A szállingózó penészpor tényleg nem egészséges, de mit tegyünk ha ilyen előfordul? Kitakarítunk utána.

2018. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor meg a Domestos sul bele az etelbe.
2018. aug. 4. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Papírtörlővel áttörlöd, és annyi. Nem kell hozzá folyadék. Ez is csak a lelked megnyugtatása érdekében elvégezhető művelet.
2018. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A vegyszert is lemossuk utána vízzel, de én egyébként sok esetben ecettel takarítok dolgokat. Pl. fürdés előtt a fürdőkádat is ecettel mosom ki, mert az természetes anyag, de azt is leöblítem. Viszont az ecet baktériumölő. A penészport akkor is ki kell mosni, vagy most úgy képzelted, hogy mostantól soha többé nem használod a sütőt? Ha csak sima vízzel átmosod is már előrébb vagy.
2018. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az egesz sutot belul?
2018. aug. 4. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
:(
2018. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
De sötét vagy.
2018. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Minden esetre most már biztos, hogy nem közvetlen utána fogsz sütni. Éhen fogsz halni :-) Ennyi idő alatt már az egész konyhát kitakarítottam volna.
2018. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te tényleg ne takarítsd ki azt a a sütőt, még a végén felrobbansz. Hívj egy gáz szerelőt, majd az kitakarítja neked.
2018. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát sajnos annak a sütőnek annyi!

Azt nem tudod kitakarítani! Kemikáliákat egy sütőhöz nem használhatsz, ha meg nem használsz, az összes spóra túléli!


Az a sütő sajnos kuka!


(Még annyi, hogy majd írd már meg légyszi, hova dobtad ki! :))

2018. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!