Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az egészsége...

Mi a véleményetek az egészséges és az egészségtelen táplálkozásról? Ti melyiket választjátok?

Figyelt kérdés
Természetesen nekem is megvan a saját gondolatom erről a kérdésről, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi.

2018. aug. 6. 17:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Én az egészségest választom. Csülök pékné módra, pörkölt, harcsapaprikás kapros túrós csúszával stb.
2018. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is definiáld, hogy SZERINTED mi az egészséges táplálkozás, mert ez egyáltalán nem egyértelmü.

Kb évente változik, hogy aktuálisan mit tartanak annak, ezért igazán nem lehet a kérdésedet így megválaszolni.

2018. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Én szoktam enni nem csak egészségeset, cukrosat is :)

Káposztás cukros tésztát ettem ma :D nyamiiiii

2018. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%

Óvatos a véleményem, mivel több mint 2 millió ember éhezik ma Magyarországon, és olyan körülmények között élnek vidéken, hogy esélyük nincs a normális életre.

Nem véletlenül van a Magyaroknál minden negyedik ember elhízott. Tengernyi embernek nem tellik rá. Szeretné, de akkor amikor gy diploms egyed keres 120 ezret, abból nem fog tudni normálisan étkezni.

2018. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
4+ Azt a 120 ezret kereső diplomás egyedet viszont mélyen megitélem aki itt pampog az egészséges ételekről, hurrogja le a teltebbeket, köpködi, mocskolja őket és a szegényebb embereket, miközben ő egy mezei kitartott és a faszija nélkül esélye nem lenne normális kajára a csekélyke pénzéből, amit hazavisz.
2018. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván az egészségeset, ami nem a divathóbortoknak való behódolást jelenti, hanem azt, hogy szervezet megkap mindent, amire szüksége van, semmit, amire nincs, és nem elhízásbetegséget okozó mennyiségben.
2018. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Én megzabálok minden szart.
2018. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Egészséges táplálkozás alatt nem a divatdiétákat, főleg nem a fogyókúrákat értem.

Én szerintem az egészséges az, ahogy régen éltek az emberek, az alap élelmszerek. Plusz fűszerek, sütés-főzés. Egészségtelennek tartom az előállított dolgokat, mesterséges kajákat, zsírban, olajban tocsogó ételeket stb.

Szóval nekem nem az az egészséges, hogy megírta a net, hogy csak gyömbért lehet enni és akkor mostantól az az egészséges.


És nem fogok elítélni senkit a válasza miatt, mindenkinek a saját élete és döntése. Azt már inkább elítélem, aki a másikat provokálja amiatt hogy milyen.


Illetve a pénzről itt ne beszéljünk, mert azt ne mondjátok, hogy jobban megéri megvenni 400Ft-ért a 100g chipset, mint 200Ft-ból zsemlét venni 10dkg felvágottal és kis sajttal.


Tudom, ez most saját vélemény volt.


Nagy általánosságban tettem fel a kérdést, mintha mindenki megtehetné, hogy egézsségesen egyen (((márpedig mindenki megteheti...)))

2018. aug. 6. 18:26
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Mindenből lehet enni mértékkel, és nem egyoldalúan (nem hetek ota csak porkolt). Nekem ez jott be leginkabb
2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem mondanám, hogy nagyon egészségesen étkezem, de próbálkozom. Sok zöldség-gyümölcs, kevés feldolgozott élelmiszer, heti 3-4x sovány hús, naponta tejtermékek, teljes kiőrlésű gabonából készült tészták, kenyerek.

Azért időnként becsúszik néhány csoki, McDonalds, alkohol...

2018. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!