Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A konyhás néniknél felvételiko...

A konyhás néniknél felvételikor elvárás a mogorva természet vagy minek tudható be?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Konyhán dolgoznak, neked lenne kedved mosolyogni?
2018. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem főznék moslékot, és ha elégedett tekinteteket látok, akkor igen, lenne.
2018. aug. 12. 15:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy a baj. Nem a konyhások szabják meg, miből kell főzni, és mennyi rá a keret. A stílusukkal meg nekem eddig még soha nem volt bajom, maximum közömbösek voltak, amivel semmi gond nincs.
2018. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötelező. [link]

Szerintem nem konyhásnéni betegség, hanem magyar betegség, azon belül is a rosszul fizetett fizikai dolgozók betegsége. Megfáradtak, kiégettek, a keresetükből éppenhogycsak vegetálnak. Persze, az intelligencia is hiányzik hozzá, hogy a haragjukat ne azon töltsék ki, akiknek ehhez semmi közük. Meg tényleg hogy ők is jobban éreznék magukat egy mosolytól. De idáig már nem jutnak el.

2018. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem minden konyhas neni mogorva, sot, az ovimban anno kedves konyhas nenik voltak ! :)

Masreszt megneznem , te mit tudnal produkalni azokbol az alapanyagokbol, amik nekik rendelkezesukre allnak... a kozetkeztetes soha, sehol nem a fine dining kategoriarol szol.. olyan helyeken, ahol nagyobb ra a keret, meg ott sem ettermi szintu az ellatas, elhiheted. Svajci korhazi menu is csak a normal/ eheto minoseget uti meg.

2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Annak hogy halálra dolgozzák magukat,és az idióta szakácsok egésznap csesztetik őket.Dolgoztam már konyhán,nehéz munka,bár a fizetés nem olyan rossz.
2018. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk a "konyhás nénik" nem főznek,az a szakácsok dolga,nem tudom hogy a konyhai kisegítőkre vagy a szakácsokra vonatkozik-e a kérdésed.
2018. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem főznék moslékot, és ha elégedett tekinteteket látok, akkor igen, lenne."


Ha moslékot főznek, akkor nincsenek elégedett tekintetek. Ha vannak elégedett tekintetek, akkor nem főztek moslékot.

Az ebédet nem a konyhás nénik főzik, ők pucolják a zöldséget, darabolják a húst, mossák az edényeket, takarítják a konyhát, ebédlőt stb télen is szinte elviselhetetlenségig meleg és párás konyhában. Hajnalban mennek, mire te az ebédig eljutsz, már hulla fáradtak. Ettől persze nem kellene mogorvának lenniük, de érthető, ha mégis azok.

2018. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg van adva sajnos hogy mennyi pénzük van rá és ez az összeg nagyon minimális, nem mondom hogy múltkor mennyit mondtak nekem mert már nem emlékszem pontosan és nem akarok hülyeséget mondani de nagyon pitiáner összegről volt szó.
2018. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És pl több száz főre hogy készül a rántott szelet burgonyapürével?

Egyesével szeletelik, klopfolják, panírozzák a husikat; hámozzák a burgonyát; stb?

2018. aug. 12. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!