Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kibírni 2 napot...

Hogyan tudok kibírni 2 napot evés nélkül?

Figyelt kérdés
Éhségsztrájkolni szeretnék, de folyton szédülök és hányingerem van ha nem eszem.

2018. aug. 21. 01:38
 1/7 anonim válasza:
92%
Ekkora hülyeséget.. Éhségsztrájk na még mit nem.. Szerintem felejtsd el és egyél rendesen!
2018. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz éhségsztrájkolni, ha nem akarsz rosszul lenni? Ha nem akarsz enni, akkor ennyit ki kell bírni.
2018. aug. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. Most nem ettem 3 napja semmit!

De nem sztrájkolok csak egyszerűen megszívattam magam mint ahogy szoktam mindig!😊

Amúgy én bírtam már ki többet is, de ezt azért egy olyan embernek aki nincs hozzászokva az ilyenhez talán még a szervezete is gyengébb mint pl. az enyém az természetes, hogy nem fogja úgy bírni rögtön!

Egyébként mi az oka, hogy sztrájkolni akarsz?

2018. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

ezt soha nem értettem, úgy akarsz tüntetni, hogy kicseszel magaddal??

sok értelme van

2018. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az, hogy kicseszik magával aki nem eszik × napig!

Attól függ én pl. nem hiányolom ha pl. 3 napig nem tudok enni, ha csinálom közbe a dolgom észre sem veszem, de aki mint pl. a kérdező tüneteket produkál az már lehet, hogy az egészsége rovására megy!

2018. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a fene ez:

Ha valaki nekem azzal fejezné ki a nemtetszését,hogy nem eszik, kb lecarnám, ő lesz éhes, nem én.

2018. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod, akkor ne erőltesd.

De milyen éhségsztrájk az, ami csak 2 napig tart? Kis otthoni rebellió? Egy rendes éhségsztrájk több hetes, egy egészséges ember azt is kibírja károsodás nélkül, persze nem árt, ha gyakorlott, különben igencsak rossz lesz neki.


Nem tudom, kérdező, én egyszerűen nem ennék 2 vagy 3 vagy 4 napig és kész. Sokan meg tudjuk csinálni, azért nekem se lenne jó akármikor, de kellő elszántsággal vagy kényszerből menne.

Gondolom, a szervezeted félt és nem tolerálja vagy valami, lehet lelki oka is, hogy nem bírod, de az is lehet, hogy cérnaszál vagy és ez a gond. Semmit nem tudok rólad.

2018. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!