Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan ételeket...

Tudnátok nekem olyan ételeket mondani amelyek zsirt/fehérjét tartalmaznak?

Figyelt kérdés

L/20

szénhidrátot nem!


2018. aug. 23. 23:13
 1/6 anonim válasza:
49%
Egyé halat.
2018. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%

Inkább szénhidrátot egyél, mint zsírt...

Átlagosan, ha jól emlékszem 1 gramm zsírban 4 kalória van, de utána is nézhetsz

De ha te mindenképp csak fehérjét és zsírt szeretnél enni akkor az elsőhöz tudok írni, a másodikat csak akkor viszem be, ha valamelyik ételem tartalmaz néhány grammot (magyarán nem fogyasztok tudatosan zsírt, csak, ha belekerül az étrendembe)

Zsírszegény túró (nádudvari), 0%-light jogobella joghurt (az első jobb, kevesebb kcal, viszont fehérje+szénhidrát), tonhal, hering, tojás (én nem eszek ilyet, nem szeretem, de mások nagyon ajánlják)

Egyébként ha nem eszel szénhidrátot akkor semmi gyümölcsöt és zöldséget sem? Mert ezek csak ezt tartalmazzák

Nem tudom mennyire vagy jártas a témában, ha fogyózol, de nézz utána jobban

Fehérjét is inkább halból vagy csirkéből vigyél be (én csak az elsőt eszem), mint felvágottból mert általában több bennük a zsír és pont ez az a makro ami a legjobban hízlal

Főtt ételt egyáltalán nem szoktam enni, kb fél éve először tegnap ettem chilis babot (kukoricát ettem ki csak, kb 40 gramm volt) meg rakott tésztát (250 gramm kb) és ennyi amit tudok ajánlani a becsinált leves mellett még (régen imádtam, de mint írtam nem eszek főtt ételt és múltkor utána néztem a makroknak és azok tetszettek annak ellenére, hogy anorexiás vagyok)

Ha valami érdekelne még akkor írj nyugodtan

2018. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

#2 nem mindenki tolerálja a szénhidrát fogyasztását hidd el


Avokádo,tojás,csirkecomb börrel,sertés zsirosabb részei pl:tarja,csülök,köröm..,hal,ehetsz disznoságokat is pl disznosajt,szalonna,tepertö,kolbász

Tejtermékeket nem mondanék mert azoknak magasabb a ch tartalma is a tejcukor miatt,de ha nagyon erölködünk talán valami zsirosabb sajt


Ketogénezel esetleg kérdezö?

2018. aug. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nem ketogénezek 👍
2018. aug. 24. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökmag. :)
2018. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zöldségfélék és a belsőségek: máj, vese, zúza, szív, pacal!!
2018. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!