Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan tag aki a...

Van itt olyan tag aki a családban majdnem mindennap levest eszik? Nem unalmas az íze már? És nekem nagyon unalmas, inkább éhen halok, minthogy levest egyek. Nekem a kedvencem paradicsomleves, snack, betűleves.

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szüleimmel laktam, nálunk is mindig a leves volt a fő téma. Egy kicsit rá is szoktam mert elköltözés után is gyakran csinálok instant levest. Tetszőlegesen fűszerezem, ráadásul jó erősen szoktam. Egy liter levesbe simán beleaprítok egy fej fokhagymát valamint a csili paprika is magától értetődő. Valamint alig nevezhető levesnek mert víz nagyon kevés van benne, hanem az éttermi levesekkel ellentétben a lehető legsűrűbb.
2018. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy kérdései


Amuyg peresze unalmas lenne ha pl minden nap tökleves lenne, es semmi mas...

Meg csak levesel en nem tudnek jol lakni

2018. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van legalább 500 féle leves (alulbecsülve), nem értem, miért kellene unalmasnak lennie?!?!?


Az nem unalmas, ha minden nap eszel húst, krumplit, kenyeret vagy bármi mást?

2018. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a levest. Egy jó raguleves pl. önmagában is olyan finom, kiadós fogás, hogy nem is kell mellé más.
2018. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezerfele leves van, hogy lenne mar unalmas? Vagy nalatok minden leves egyforma?
2018. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk gyakran csak leves a menü, jó sok tésztával, paradicsomleves csipetkével, krumplileves tarhonyával, tejföllel, tyúkhúsleves, májgombócleves, borsóleves, bableves, ezeket variáljuk, egyiknek sincs ugyanolyan íze
2018. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon kevésféle levest készítek, általában vegyes zöldséglevest (ami persze a lényegénél fogva nem teljesen egyforma mindig, de azért hasonló). Nem unalmas, igaz, nincs mindennap, de átkozottul hiányzik, ha már napok óta nincs... 5 féle levest naponta sem unnék meg, márpedig sokkal többféle van.


Amúgysem unja meg mindenki olyan könnyen a kedvenc ételeit. Én pl. évek óta jóformán minden étkezésre tojást eszem, a legtöbbször nagyon egyszerű alapformákban. Sosem unom meg. A párom évek óta szinte mindig rizst eszik (fehéret, minden flanc nélkül, persze nem magában) és napi 3-szor mikrós rizssütit. Ő sem képes megunni ezeket.


Gyerekkoromban mindennap volt leves, remek volt. Ma már azért nincs ez, mert bár szeretek főzni, a fene se akar egy csomót melózni valamivel, amivel képtelenség jóllakni. Kevés tartalmas levesünk van s azokból sem tudunk sokat enni, különféle okokból. Attól még jó tud lenni egy zöldséges lencseleves füstölt sajttal :)

2018. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én, vacsorám 98%-a leves. Imádom, akárcsak a főzelékekekt.
2018. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 10:51-nek: és a spenótot szereted?

Én igen :)

2018. aug. 27. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:
énis imádom a levest. egy napot nem bírnék ki nélküle, nálunk is sokszor ez a vacsi. annak ellenére, hogy kamaszkoromban egyátalán nem ettem. most bepótolom.
2018. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!