Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi olcsó Ukrajnában és mi...

Padisahi kérdése:

Mi olcsó Ukrajnában és mi drága Magyarországon? Mi Drága Ukrajnában és mi olcsó Magyarországon?

Figyelt kérdés

Alkohol, Üzemanyag, Dohányáru,,, ezek mind olcsók Ukrajnában úgy hogy ezeket a válaszokat meg spórolom,,

Előre is köszi a többi értelmes válaszokat :)



2018. szept. 22. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hordós káposzta olcsóbb mint itt.
2018. szept. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ukrajnában gyakorlatilag minden olcsóbb. Élelmiszerek, ruhanemű, vegyiáru is. Magyarországon semmi nem olcsó.
2018. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Drágábbak a járművek. Autó, motor sokkal drágább. Elektronikus eszközök kB ugyanannyi.

Drágák bizonyos egészségügyi ellátások.

Olcsóbbak a mobil szolgáltatók tarifái.

Olcsóbb a munkaerő stb

2018. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval egyetértek, annnyit hozzátennék, hogy az ismert ruhaboltok pl bershka, new yorker drágábbak, vagy ha ugyanannyiba is kerülnek a termékek, Mo-n sokkal több és jobb leárazások vannak. Az élelmiszerek alapvetően olcsóbbak, de folyamatosan drágulnak. Pl 2 évvel ezelőtt egy üveg tej 10 hrivnya azaz kb 100 ft volt, jelenleg a duplája.

A szolgáltatások olcsóbbak. Pl én varrattam magamnak szövetkabátot, az anyag 10 ezer volt és a munkadíj is 10 ezer volt. Úgy gondolom, itthon ennyiből nem jönne ki.

Annyit még hozzátennék, hogy nem minden térségnek egyformák at árai. Amiről én beszélek, az Kijev, illetve Kijev térsége.

Amit én mindig vinni szoktam magammal haza, az az édességek (Roshen csokik, bombonok) illetve tea.

2018. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!