Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek? Alig van itthon kaja.

Mit egyek? Alig van itthon kaja.

Figyelt kérdés

Mármint nem szó szerint. Inkébb úgy fogalmaznák, hogy havonta tartok egy-egy nagybevárlást.. holnap fogok vásárolni. Nagyon éhes vagyok, itt már bezért a bolt.

Ami van : Spagetti tészta, Liszt, Gríz, Pizzakrém, Talán krumpli (olaj nincs), Rizs, Kakaópor. Semmi más.. ezekből mit tudok kihozni?



2018. szept. 23. 18:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
á*
2018. szept. 23. 18:52
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kakós tészta, pizzakrémes tészta. Vízben kifőzheted a grízt, és kakaóporral. Olyan mint a tejbegríz, csak ez vízbegríz.
2018. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
A krumplit megfözöd, a pizzakrémmel összekevered. Közben kifözöd a spagettit, ráteszed a nagyjából összetört krumplit, és vagy így eszed, vagy esetleg átsütöd. (Ha krumpli nincs, akkor rizs is jó, vagy csak a pizzakréma tésztához)
2018. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifőzöd a tésztát és megeszed magában, esetleg pizzakrémmel.


Én a rizs-t is megeszem amúgy magában.


Egy alkalom azt hiszem így simán kibírható.

2018. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

fűszerekkel hogy állsz? mert ha van vegeta, akkor nyertél. az mindent ízesít. a spagettit, a krumplit,rizst


aztán valamilyen tea(csak van valami tea szerű)

jól körül néztél?

2018. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fűszerek: Vegeta, Só, Bors
2018. szept. 23. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Én nem ennék semmit, mivel én ezekből nem tudok. Se zsír, se fehérje, csak éhesebb lennék tőle. Ha te más vagy, akkor pizzakrémes tészta vagy rizs.

Máskor legyenek azért otthon alapanyagok... Én 3 hónapig le se fogynék rendesen szerintem, akkora készletem van, na ez már majdnem túlzás, de azért némi zsír, 1-2 befőtt, konzerv nem árt, ha van otthon. De tartalékok nélkül is lehet élni, viszont akkor mindig gondolkodj előre. Én eléggé képben vagyok, hogy mikor mi van itthon és ha fogytán van egy alapételem, veszek. A te eseted pedig igencsak extrém, semmi értelmes étel nem hozható ki így.

2018. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Kakaós, grizes vagy pizzakremes tészta.

Vagy főtt krumpli es főtt risz összekevetve pizzakrémmel.

Főtt griz kakaópor. Vagy összesütve egy kis liszttel.

2018. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk grízes tészta? Már ha van otthon cukrod. :D Ha van élesztőd, csinálhatnál pizzatésztát, rá a pizzakrém. Na jó, nem lesz az igazi, de rossz se lehet :) Ha van élesztőd meg cukrod is, csinálhatsz kakaós csigát :D A fagyóban sincs semmi mirelit?
2018. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mosd meg a krumplikat, és dobd be őket a sütőbe. Közben lisztből, vízből és sóból csinálj egy nagyon alap tésztát, majd formázz belőlük kis, pizzalapra emlékeztető korongokat, és dobd be azokat is sülni. Ha a krumpli kész, vágd félbe őket, kapard ki a belsejüket, és mehet rá a pizzakrém. Kis só, bors, is mehet hozzá. Ezt összekevered, rádobod a közben elkészült lapokra, és tovább sütöd őket még egy kicsit. A végeredmény egy kissé furcsa, de finom "pizza" lesz. Ha szereted, akkor elkészítés közben elmajszolgathatod a megsült krumpli hátramaradt burkát.


Ha puhább tésztát akarsz, akkor inkább főzd meg a krumplikat, és rakj bele egyet.

2018. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!