Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A zöld teának van nyugtató...

A zöld teának van nyugtató hatása? Vagy másra jó? Illetve, hogy tartalmaz-e koffeint? (pl. Teekanne green tee)

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 00:00
 1/7 anonim válasza:
77%
Van nyugtató hatása,de fel is pörget egy picit.És egészséges is!Én nagy zöld tea fan vagyok. :)
2010. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

első vk

jobban modva stresszoldó

2010. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg méregtelenítésre jó, és ha igazi zöld tea, akkor felér egy kávéval.
2010. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%
Nyugtató hatása nincs, de koffeint tartalmaz valamint kis mennyiségben még teofilint és teobromint is.
2010. jún. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a teekanne-s, liptonos, stb zöld teáktól nem kell félned, mert az csak gyenge utánzata, másolata az igazi kínai zöld teának.
2010. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a mate green jött be:)

Bár az nem hagyományos zöld tea, de nagyon jó.

2010. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztító, vízhajtó hatása van. Van benne némi tein (vagy koffein, kinek hogy tetszik.)

Én például jót tudok aludni zöld tea ivása után, van, aki nem. Van, aki megiszik egy energiaitalt, és álomba merül.

2010. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!