Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettől a pizza variációtól egy...

Ettől a pizza variációtól egy olasz hülyét kapna?

Figyelt kérdés

Barátom szeretné tudni,hogy melyik a kedvenc pizzám,de tegnap elpoénkodtam,hogy nem érzem még olyan stabilnak a kapcsolatunkat,hogy ezt az információt elbírja :)))

Nyilván elröhögtük és úgyis elmondom neki,de érdekelne,hogy szerintetek ez durva-e,mekkora szentségtörés ez.


Nem hawaii pizza és társai,amiktől tényleg rosszul vannak az olaszok,hanem ez az én speciális otthoni

és kedvenc variációm,kb mindig ezt eszem,ha pizzázok.



Alap:

krémsajt-mascarpone mix

csirkehusi

bébi spenót

gomba

kaliforniai paprika

fekete olívabogyó

jó sok mozzarella

pirított szezámmag

kis dió olajjal meghintve


2018. okt. 17. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
De szeretik magukat különlegesnek érezni az emberek. Nem, nem kapna “hülyét” egy olasz, mint ahogy egy magyar sem kap “hülyét” mikor külföldön fura pörkölteket hívnak gulyásnak.
2018. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert mi különleges van a kérdésemben,meg a pizzában?

Mondjuk a mackósajthoz képest valóban az.Nálam/nálunk máshol van az ingerküszöb.Ennél magyarabb nem is lehetnél.


És valószínűleg nem láttál olaszokat,amint meglátják,hogy valaki édesen eszi a tésztát,pl lekvárral(gzízes tészta),dióval (diós tészta),stb.

Arra azért volt kérdőjel.Hülyét nyilván nem kaptak,mint ahogy a kérdésem is átvitt értelmű.


Hülyét csak a te válaszodtól lehet kapni,de nagy előnye,hogy legalább rövid.

2018. okt. 17. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem süsd meg, told az orra alá, aztán meglátod, hogy hülyét kap vagy sem!
2018. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem enni akarja,hanem csak kérdezte.

Kérdésre majd csak sikerül válaszolnia valakinek.

Bár ez az oldal elég tré ehhez,belátom.

2018. okt. 17. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

"Mert mi különleges van a kérdésemben,meg a pizzában?"

Épp ez az, hogy nagyon semmi. Te valamiért mégis azt gondoltad hogy kérdést kell róla kiírnod.

2018. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az olaszoknak a klasszikus pizza az tészta, rajta paradicsom, friss bazsalikom meg mozzarella, mind a legjobb minőségből persze. Lehet, elcsodálkozik majd, az én olasz barátom szentségtörésnek, ócska amcsi húzásnak tartja a kukoricát is rajta pl. :D
2018. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olasz vagyok, és nem kaptam hülyét. Mindenki azt pakol rá, amit akar.
2018. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os egyetértek vele, félig olaszként. Kukoricát pizzára?!
2018. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!