Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 5kg-os dísztökkel mi a teendő?

5kg-os dísztökkel mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sikeresen megvettem.Most kint van a teraszon.Szeretnék ,ha bejön a hideg idő,díszt csinálni,vagyis lyukakat fúrni bele,aztán bele egy mécses.Na most kint még meleg van.Bevigyem a kamrába hűvősebb helyre ? Nem fonnyad össze ? Mikor belezzem ki,az teljesen mindegy ?
2018. okt. 17. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy pár hét alatt elrohad, ha kibelezd ez a folyamat leredukálódik pár napra.
2018. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 2 hete bent vannak a tökök a kintnél melegebb házban. Ezt jól bírják, nyilván kibelezve már kevésbé állnának el, de azért úgy sem pár nap, illetve gondolom, attól függ... Tavaly sok-sok napig volt megfaragva (illetve megfúrva, nem vagyok ügyes, pláne ilyen kemény cuccokkal, jó eszköz nélkül), az biztos, de többre nem emlékszem.
2018. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!