Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teletál, Interfood, Gastroyal,...

Teletál, Interfood, Gastroyal, stb. futárnak mennyit borravalóztok?

Figyelt kérdés
és ha átutalással,előre fizettek akkor adtok neki kápéban borravalót?-mert ugye nincs olyan opció hogy borravaló átutalás.

2018. okt. 20. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kártyával fizetek mindig. Napi szinten jön a futár, nem adok neki borravalót. Egy év után is ugyan olyan kedves így is.. Szerintem nem szokott kapni mástól se. Sok helyen csak leteszi az asztalra és fut is tovább.
2018. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nem rendelek, de nagyjából 5 évvel ezelőtt adtam neki minden héten 500 Ft-ot. Függetlenül attól, hogy átutaltam, vagy neki fizettem kp-ben a heti menüt. Ez napi 100Ft jattot jelentett, de egyben jobban nézett ki.
2020. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!