Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Fiam mostanság sűrűn fogyasz...

A Fiam mostanság sűrűn fogyaszt joghurtot és szerecsendiót reszel bele. Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen. Úgy tűnik nem tudsz vele kommunikálni. Pedig mindenkivel lehet. Egyszerűbb mint hinnéd, csak meg kell próbálni. Nem fog összedőlni a világ.
2010. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem kommunikálsz viszont kutatsz. tehát nem nyiltan, hanem titokban csinálod.

Szerintem egyszerűbb lenne kérdezni. Max megmondja, hogy semmi közöd hozzá.

2010. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
54%
Az nem baj ha kutatsz, legalább tájékozódsz. Az sem egy hátrány. Szal jobb mintha nem csinálnál semmit sem :)
2010. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem karácsonyra vegyél neki egy ékszer mérleget, hogy tudja normálisan adagolni a szarját és ne csak úgy találomra drogozzon :)


[link]

2010. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
43%
én most ettem mákostésztát! azonnal függőnek érzem magam:D bevagyok állva xD Jééé... egy piros elefánt!:D
2010. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
75%

felül kell vizsgáljam a fűszerezési szokásaimat, mert a szerecsendió a ső, bors, fokhagyma után következik nálam, a pirospaprikát is megelőzi...sőt szerecsendió virágot is szoktam használni...besamel, húsleves, néhány szósz, krumplifőzelék, sőt sütibe is lehet rakni, marhahúshoz isteni...úgy látszik drogos vagyok :D...


amúgy a kamillatea is drog...;)

2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
84%
amúgy, ha több, mint 25 grammot enne a gyerek, akkor kezdhetnél aggódni ;)
2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kevéstől nem lesz baja :) Lehet, hogy tetszik neki az íze [én pl szoktam nyers palacsintatésztát, majonézes kenyeret, és sóspálcikát tejföllel enni, úgy, hogy a tejfölt megsózom sima sóval+a sóspálcikás zacskó alján szokott só, és pálcikadarabkák lenni, azt is beleteszem :D]
2010. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Na pont ezaz hogy nem tudom milyen sűrűn és mennyit eszik ebből, és mivan ha több mint 25 gr-t eszik? honnét látom? vannak jelei?
2010. jún. 27. 13:44
 40/52 anonim válasza:
100%
Akkor van baj ha kifőzi magának , ha reszelget bármibe belőle akkor nagyon messze van (szerencsére) attól, hogy bármilyen drogos élménye legyen. Úgyis mondhatnám, akkor teljesen analfabéta a témában, ha így próbálkozik, úgyhogy megnyugodhatsz.
2010. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!