Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Fiam mostanság sűrűn fogyasz...

A Fiam mostanság sűrűn fogyaszt joghurtot és szerecsendiót reszel bele. Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
92%

Viszont, ha kifőzné, valószínűleg olyan rosszul lenne, hogy hamar rájönne hogy ez nem neki való. Ez inkább komolyabb drogosoknál jöhet elő,

1 azért mert egy komolyabb drogos stikában legalább 50 receptet tud fejből, hogy egy kis alkímiával hogyan lehet bármiből valami használható dolgot összerakni.


2 viszont ezek a dolgok inkább akkor jönnek elő náluk is, ha nem jutnak hozzá semmihez, mert nincs pénz, és ezzel helyettesítenek, nem azért használják őket mert ezek a megoldások annyira jól működőek lennének, és annyira csodálatos élményt nyújtanának.


Tehát, ha valaki ezzel kezd úgymond, nagy eséllyel egy életre kiábrándul a témából.

2010. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
74%
Pontosan nem részletezném mit is kell vele csinálni, nehogy valakibnek sikerüljön.
2010. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
81%

"Nekem kicsit kamuszagú a kérdés. Joghurt+ szerecsendió a drog meg a ksalcium allegóriája" "1000féle dj van, de pont ezt az egyet kell itt megnevezni a szerecsendióhoz...."


kicsit az állatorvosi ló esete a kérdés tényleg ... gyanús



Amúgy is minden kispajtásnak ajánlanám, hogy ne próbálkozzon ilyesmik kutyulásával, hogy aztán falfehéren, levegőért kapkodva, szenvedjen, esetleg még rosszabb állapotba kerüljön, csak mert ez milyen jó poén.

2010. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
88%
Én kávéba szoktam tenni egy kicsit, de azért, mert tetszik az íze. Nem szoktam haluzni.
2010. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:
53%

A fiad tutira nem az íze miatt csinálja :)

Énis kipróbáltam a cuccot, másfél zacsi szerecsendió lereszelve joghurtba (joghurt azért kell mert abban köt meg és úgy bomlik le) Rakció : 2 óra hatóidő után szédülés, kissé eufórikus állapot valamint zúgás és hangos frekvenciák észlelése, folyik szét minden csak fekvő pozícióban tudsz megmaradni és esélyes két férfias rókázás... a cucc szar nem éri meg azért az 1 óráért

2011. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
50%
amugy drog.. énis kipróbáltam már és hat.. csak kemények a mellékhatásai .. szóval nemakarlak elkeseríteni, de a fiad legálisan drogozik.. de figyeljen oda, hogy 2nél többet ne egyen egy nap,mert nagyon felpörgeti a szivet.. :|
2011. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

hát sztem ha drogként használná az észrevennéd, egyrészt a fogyasztása után kb 5-6 órával kezdődik a hatás és tart után vagy 4-5 órát, addig lehet látni rajta h vmi nem oké, ráadásul másnap is elég durván szarul érezné magát.


Persze az is leeht hogy még csak kísérletezget a mennyiséggel...

2012. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Kizárt, hogy drogként használná, ugyanis ahhoz kb 4 db egész szerecsendiót kell megenni egyszerre. A hatása akár 2 napig is eltarthat, utána pedig rosszullét, hányás hasmenés jön. Ezeket biztos észrevennéd.
2012. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

nem kell 4 darabot -et megenni, már 6-7 gramm(fél zacskó) is elég lehet, persze sokan a dupláját veszik be, de azzal cask azt érik el h erősebbek lesznek a mellékhatások, haluzi nem fog jobban.


én egyszer próbáltam, eléggé legyengültem tőle, meg a zene sokkal jobban hangzott, haveromnál voltam, két kis szar 800 ft-os hangfalon hallgattunk zenét, de nekem úgy szólt mintha discoban lennék.


mindenesetre én kb 1 óra után bealudtam (ezt nem lett volna szabad mert ezután jött volna a java, haluzások stb...)

utána egy jó 1,5 napig elég kókadt voltam:D

2012. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
0%

A Fia drog függő..

Olyan mint az lsd. Drognak minősül..

2016. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!