Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés
Immigrant nevű felhasználó kérdése:

Van Pesten olyan bolt, ahol lehet OTP szépkártyával fizetni, és nem nézik hogy mit veszek bármit kifizethetek vele bármelyik részén is van a pénz (kaja, lakás, meg mittudomén mi van még?

Vidékről jöttem és ott volt ilyen bolt és gondoltam hátha van valahol itt is. Előre is köszönöm a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bolt, OTP, SZÉP-kártya

2018. nov. 1. 14:03  Privát üzenet  

A válasz
Tuti kecsorol mentel, ott van videken is csak ilyen uzlet. :D azt az uzletet szeretem, de ott is csak a vendeglatasrol huzzak le sztem. :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Penész ellen valami jó tipp?
Milyen feltételekkel lehet saját garázsban üzletet/boltot nyitni? Milyen engedélyek kellenek?
Támogatnád, hogy panelházi lakásban lehessen nyitni kocsmát, klubbot, boltot, szórakozóhelyet, egyéb nyilvános helyet?
Ti minek az árát csökkentenétek és mennyivel/mennyire?
Mibe erdemes penzt fektetni?
Támogatnád a panelházakban berendezhető boltok, klubbok, egyéb nyilvános helyek legalizálását?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!