Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan boltot ahol kis...

Tudtok olyan boltot ahol kis adagokban lehet venni tea filtereket?

Figyelt kérdés

Teaválogatást szeretnék csinálni adventre, de nem szeretnék 24 különböző doboz teát megvenni, mert az nagyon drága lenne.

Láttam előre elkészítetteket is, de az mégsem az igazi, valamint szeretnék egy picit különlegesebb teákat és nem a minden bolt polcán megkapható teákat adni.



2018. nov. 10. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

A Dm-ben lehet kapni teafiltert, amit megtölthetsz a saját készítésű teakeverékeddel.

[link]

2018. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Üzletben még sehol nem láttam. Adventi vásárokon szoktak lenni teások, esetleg őket meglehet kérdezni. Ha nem is feltétlen filter de kimérőset elképzelhető, hogy kapsz kisebb csomagokban. Egy teatojás meg nem olyan nagy tétel mellé.
2018. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Gárdonyinál lehet, de a minimum még így is 5 filter ízenként. Itt tudod összeállítani a 100 db-os csomagod: [link] ami ugye így 20 ízt jelent, de max. négy ízből kettőt keversz az adventibe. Vagy veszel pár doboz teaválogatást, de attól tartok, hogy az drágább lesz. Mondjuk én nem vagyok kibékülve a Gárdonyi minőségével, de cél szentesít. Én is csináltam már ilyen adventi naptárat, akkor egész évben gyűjtögettem hozzá a filtereket.
2018. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!