Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek is mindig szét potyog...

Nektek is mindig szét potyog a hotdog, girosz, hambi?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Gyros!

Az a jó, ami szétesik, mert az azt jelenti, hogy sok cucc van benne.

2018. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A hambit jobb helyeken átszúrják saslik nyárs pálcával, úgy nem csúszik szét.
2018. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy az adag igen.
2018. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár attól függ hol eszem otthon annyira nem érdekel ha nyilvános helyen vagyok jobban oda figyelek vagy máshogy eszem. Burgert úgy a legegyszerűbb szépen enni hogy leszeded a tetejét és utána késsel villával, gyrosnál pedig ha tálat kérsz azt egyszerűbb szépen enni vagy ha pita akkor kérj egy villát és edd ki belőle ameddig nem lesz olyan kicsi hogy nyugodtan tudd harapni. Hot doggal még nem volt problémám.
2018. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt díjazom én is ha a hambi át van szúrva. Girosznál meg sokszor a pita minősége is számít, ahogy rájöttem. :D hotdognál csak a pirított hagymával gyűlik meg a bajom általában. :D otthon persze engem is kevésbé zavar.
2018. nov. 17. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez kizárólag menet közben evésnél jelentene problémát (nekem) de úgy meg nem eszem, tehát nincs ilyen gondom.


Ugyanis a kisebb ellenállás felé megyek! Öreg vagyok már ahhoz, hogy küzdjek az élettel, megtanultam, hogy azzal együtt dolgozva boldogabb vagyok.


Úgyhogy még azelőtt szétpergetem a pi-csába, hogy magától szétperegne, kérek kést meg villát, és belapátolom úgy.

Nehogy már még legózzak evés közben, mert szét akar esni... Hagy essen, szabad utat engedek neki. Úgyis megeszem.

2018. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem.


Hotdog: Ez nálam kifli, virsli, pirított hagyma, reszelt sajt, meg maximum ketchup. ezek soha nem hullanak szét.

Gyros: Venni nem szoktam, de csinálni igen. A trükk az, hogy vastagabb pitát használok, és nem viszem túlzásba a szószt. Illetve először mindig a tölteléket eszem le egy kicsit, hogy mindig a pita legyen magasabban.


Hamburger: Szintén magam készítem, a trükk, hogy nem pakolom túl olyasmivel, ami eláztatja, vagy épp csúszóssá teszi. Ha mégis valahol vennék, fejjel lefelé fordítva szoktam enni. Így nem szokott szétesni soha.

2018. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
A hot-dognál ha itthon készítem akkor a kifli aljára rakom a hagymát aztán rakom bele a többi hozzávalót.
2018. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!