Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nőtt meg ennyire az...

Miért nőtt meg ennyire az étvágyam?

Figyelt kérdés
Volt egy 5-6 hónapos időszak amikor nem ettem rendesen és lefogytam 18kgt. Aztán az utóbbi 3-4 hétben úgy megnőtt az étvágyam, mindig éhesnek érzem magam. 19 kgt szedtem vissza mióta elkezdtem enni. Valaki segítsen. Ha nem eszem akkor reszket a kezem stb. Nagyon fontos! Nem akarok hógolyó lenni :( 16/L

2018. dec. 4. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy terheléses vércukorvizsgálat nem ártana.

Kézremegés, farkasétvágy sajnos cukorproblémára utaló tünetek. Ha szerencséd van, akkor diétával, napi 5x-i (kevés)evéssel visszafordítható, de sürgősen keresd fel a háziorvost.

Azért írtam a terhelésest, mert egy egyszeri, reggeli mérés nem biztos, hogy valós képet ad.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem veszed komolyan úgy jársz mint én, aki már inzulinnál tart.

2018. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom! :)
2018. dec. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!