Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez a recept jó ötlet szerintet...

Ez a recept jó ötlet szerintetek? Milyen lehet az íze?

Figyelt kérdés

[link]

Mint egy sajt? És hogyan találják? Mivel lehet enni? :)


2018. dec. 6. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szörnyű lehet. A cikk helyesírása már csak hab a "jogurton".
2018. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Finom lehet. Én salátába tennem.


Kedves kötözködő 1. valaszado, te sosem ütöttél még mellé?

2018. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:49-es: ha szerinted "szörnyű lehet", akkor igen valószínű, hogy rettentő maradi ízlésed lehet. A recept lényegében nem sokban különbözik a feta fűszeres olajban receptjétől, de gondolom, neked az is túl szokatlan.

Másrészt a helyesírással kapcsolatos megjegyzésed is tipikus kötözködés, mert összesen két hiba van az egészben és mindkettő tipikus elgépelés.

2018. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg képesek vagytok ízlésről vitatkozni?
2018. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem az ízlésröl, hanem az adott válaszoló hangneméröl van szó!
2018. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
A "g" és a "k" betűt keverni nem elütés kategória.
2018. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Speciel én sosem hagynék elírást a cikkemben, de tudom, hogy nekem jó szemem van erre. De a CÍMBEN... Azért ez szerintem is égő.

No de nem erről van szó.


Bizonyára ehető, de nyilván ízlés dolga, kinek mennyire jön be.

A legközelebbi, amit ettem, hermelín volt (pácolt camambert, az is olíva és fűszerek felhasználásával készül), az kellemes, én simán kenyérrel és savanyúsággal vagy nyers zöldséggel eszem, más nem tudom, mivel szokta.

Ez bizonyára lightosabb, szétesősebb, én maradok a tisztességes camambertnél, de attól még másnak lehet jó. Az ízét a fűszeres olíva fogja adni, az világos.

2018. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán jön be ez a lecsöpögtetett joghurtos dolog.

Próbáltam már kefírrel, joghurttal, és tejföllel is, de sem az íze, sem az állaga nem az igazi, és senkinek nem adnék ilyent ajándékba.

Ha gasztroajándékot akarsz adni,az legyen kiváló minőségű, jobb mint amit az ember saját magának megengedhet.

Persze abban egyetértek, hogy az ízlésről nem lehet vitázni, ezért azt javaslom, próbáld ki, kóstold meg, és ha neked ízlik készítsd el másoknak is.

Egy jó minőségű olívaolaj, amit ehhez a recepthez kell használni, már önmagában is kitűnő ajándék, ezzel a joghurtos valamivel csak rontanál rajta.

Ugyanezt a receptet elkészítheted jó minőségű feta, és más fehér sajtok

juhsajt vagyis gomolya,

camembert vagy más lágy sajtok

keményebb kéksajtok

grillezni való sajtok,

házi kecskesajt felhasználásával.

A lényeg, hogy jobb minőségű legyen, mint amit bárki, bármikor megvehet.

[link]

[link]

2018. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!