Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak én csinálom ezt a gabonap...

Csak én csinálom ezt a gabonapelyhekkel?

Figyelt kérdés
mivel nem vagyok oda a tejért ezért kakaóba szoktam tenni más is van így?
2018. dec. 8. 14:49
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%
Én tej+kakaópor+müzli (vagy ami jön), ha ilyesmihez támad kedvem. Tejjel nekem kicsit gyenge az íze.
2018. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Nesquik-et Nesquik kakaós tejbe rakom néha, a Cini minis-t megszórom fahéjjal, a Cheerios-ra meg mézet teszek és úgy keverem el a tejben. Ugyanígy szoktam mézet tenni a müzlikre. Én sem szeretem a tejet simán, nem tudnék inni belőle. Még annyi, hogy csak meleg tejjel bírom enni a müzliket, hideggel nem.


Szóval igen, más is van így :)

2018. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Unicummal sose próbáltátok??
2018. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A meleg tejben túl hamar elvesztik a ropogósságukat, úgyhogy én mindig hidegbe teszem.

De szerintem eleve túl édesek, úgyhogy én csak sima tejbe. Édes kakaóba, vagy plusz mézzel már túlzás lenne nekem. Fahéjjal megszórni se jutott eszembe sose, elég fahéjas úgy is.

2018. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!