Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyanokat kérdezek, akik...

Olyanokat kérdezek, akik rendszeresen sütnek otthon péksütit, kenyeret. Dagasztó gépet keresek, ami strapabiró mindennapi használatra. Nem háztartási robotgépet, kimondottan dagasztógépet. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel a gépiparban , alkatrészgyártásban dolgozom, így bizton kijelenthetem, hogy otthoni napi használatra nem fogsz dagasztó gépet kapni.

Vagy ipari gépet veszel, vagy megelégszel a "hobbi" kategóriával.

Mekkora mennyiséget szeretnél naponta feldolgozni ?

2018. dec. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kenyérsütőgépet használok erre a célra, sütni nem is szoktam benne csak dagasztok. Ezek viszonylag jól bírják.
2018. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi egyes. Sejtettem, mert van Bosc MUM ötszázas gépem, de az is csak inkább sütik néha. 60 deka kenyér tésztával már kinlódik. Nem különösebben sok, heti úgy 4-6 kilónyit kéne dagasztani. Olyan kéne, ami 2-3 kilót bir egyszerre.


Kettes, kenyérsütőm van, de abba messze nem lehet egy 2 kilónyit keverni, vagy Vagy elunom az életem, mikorra részletekben megcsinálom. Veszek évente 30-50 ezer körülit, vagy "Ankarsrum Original" Ami talán kibirja jó pár évig.

2018. dec. 12. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mivel nem írtad a kérdésedben, hogy mekkora mennyiséget szeretnél egyszerre begyúrni, ezért bátorkodtam a kenyérsütőgépet javasolni.
2018. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es, köszi a választ.

Igen az kimaradt. Természetes, hogy igy azt ajánlottad. Kis mennyiséghez én is használtam még ketten voltunk a párommal. Most viszont lányom, fiam a közelbe költözött és nekik is tetszik, amit kerti kemencébe sütök.

2018. dec. 12. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán egy ilyen jó lenne hozzá, de nekem nincs vele tapasztalatom:


[link]


Valahol olvastam, hogy akár 2-3 kg lisztet is képes begyúrni és ha a Lidl-ben veszed, akkor 3 év garit adnak rá.

2018. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem ez a gép van ..igaz csak 1 hónapos ,de csak jót tudok róla mondani :-) ! 1200 W ,5 L keverőtál ,nagyon massziv gép ..és még szép is ;-) : [link]
2018. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!